Loaris Trojan Remover 1.3.6.4 – promocja darmowy klucz

Dodane przez kair4 - pt., 02/06/2015 - 11:29

Loaris Trojan Remover 1.3.6.4 to znakomity program antywirusowy do skutecznej ochrony komputera. Narzędzie okazuje się bardzo pomocne wtedy, gdy zawiedzie nas dotychczas używany program antywirusowy. Aplikacja znajdzie, wykryje i usunie z naszego komputera różnego typu zagrożenia oraz złośliwe oprogramowanie takie jak: wirusy, konie trojańskie, robaki, Adware, Spyware, Hijack czy Malware.

Program chwilę po instalacji zaczyna pobierać biblioteki z bazami wirusów po czym przystępuje do pełnego skanowania dysków i zainstalowanych urządzeń. W momencie wykrycia podejrzanego kodu lub infekcji automatycznie sygnalizuje użytkownika dźwiękiem.

Po wykonaniu procesu skanowania Loaris Trojan Remover przenosi zainfekowane pliki do kwarantanny lub możemy je usunąć całkowicie z komputera. Dodatkowo program tworzy raporty, które można zapisać na dysku lub wyeksportować do chmury.

Obecnie pełna wersja programu dostępna jest w w darmowej promocji i przeznaczona jest dla jednego stanowiska. Klucz z numerem seryjnym i rejestracja oprogramowania ma określony czas aktywacji, więc nie należy zwlekać.

Loaris-Trojan-Remover

Promocja już nie aktualna

OS:Windows XP, 7, 8, 10 [32/64]

Pobierz program: Loaris Trojan Remover

Dodaj komentarz

Czysty tekst

kategoria
Polish