Promocja CyberGhost 5 Premium za darmo z kluczem na 90 dni

Dodane przez kair4 - pt., 02/06/2015 - 11:26

CyberGhost 5 VPN Premium jest doskonałym narzędziem do ochrony prywatności użytkownika podczas przeglądania stron w Internecie. Zadaniem programu jest skuteczne ukrycie tożsamości komputera po przez szyfrowanie danych użytkownika, łącząc się z zewnętrznymi serwerami VPN.

Program nawiązuje połączenia przy użyciu 1024 bitowych protokołów szyfrowania SSL i następnie transferuje dane wykorzystując 128 bitowy prywatny klucz AES. Przekierowanie zapewnia całkowitą anonimowość w Internecie uniemożliwiając zewnętrznym maszynom na identyfikację adresu IP czy nasłuchiwania otwartych portów.

Obsługa narzędzia jest bardzo prosta, wystarczy wskazać kraj, na który ma zostać przekierowany adres IP i zaakceptować ręcznie lub włączyć tryb automatycznego połączenia. Po wykonaniu tej czynności program nawiąże połączenie z danym serwerem wybranego państwa i przypisze nam stałe IP. Takie rozwiązanie jest bardzo korzystne dla tych co mają bana na IP za multikonta, nieodpowiednie zachowanie czy nieprzestrzeganie zasad i z tego powodu mają ograniczony dostęp do różnych witryn WWW.

Aplikację można również wykorzystać do udziału w ofertach promocyjnych różnego oprogramowania, które często są kierowane tylko i wyłącznie do użytkowników danego kraju. Wersja premium nie posiada ograniczenia transferu połączeń, nie pojawiają się dręczące reklamy oraz co najważniejsze, posiada dostęp do wszystkich baz serwerów VPN na całym świecie.

CyberGhost 5 VPN Premium

Żeby zdobyć CyberGhost 5 w wersji Premium z kluczem aktywacyjnym działającym przez 90 dni, należy zarejestrować się na stronie twórców podając adres e-mail. Na podany adres otrzymasz wiadomość zwrotną z linkiem aktywacyjnym, który musisz potwierdzić i kliknąć w niego. Wtedy zostanie wygenerowany unikalny numer seryjny, który odblokuje program.

Uwaga akcja promocyjna ma ograniczoną ilość kluczy oraz czas rejestracji. Podczas rejestracji nie zapomnij zapisać numerów nazwy użytkownika, hasła oraz klucz PUK – to wszystko miłej zabawy.

Promocja nie aktualna

Strona promocji: cyberghostvpn.com/en_us/campaign/chip.cz_march2015

Dodaj komentarz

Czysty tekst

kategoria
Polish