Windows Repair All In One - program do naprawy i diagnostyki systemu

Dodane przez kair4 - sob., 02/07/2015 - 11:12

Windows Repair - All In One to bardzo dobra darmowa aplikacja do analizy i naprawy uszkodzonego systemu operacyjnego Windows. Program jest wyposażony w zestaw kompletnych narzędzi, które skutecznie przeanalizują wszystkie błędy, usuwając i naprawiając popsuty system przywracając go do stanu używalności. Wykonanie pełnej reperacji systemu trwa dość długo od 30 minut do 2 godzin.

Czas pracy programu jest uwarunkowany od sprzętu oraz wykrytych wad, uszkodzeń i błędów. Prócz tego Windows Repair usuwa zbędne pliki HOSTS, pliki tymczasowe, dezaktywuje ustawienia PROXY, naprawia cache ikon, eliminuje błędy systemowe w Windows Update, Windows Firewall oraz w napędach DVD.

Obsługa programu jest dosyć prosta, lecz mniej doświadczeni użytkownicy nie powinni zmieniać domyślnych ustawień ponieważ grozi to całkowitym uszkodzeniem systemu. Po włączeniu narzędzia Repair uruchomi się kreator, za pomocą którego wykonamy niezbędne kroki po czym klikamy w dolnym prawym rogu Next.

W pierwszym momencie aplikacja sprawdzi programem antywirusowym MalwareBytes system czy nie jest zawirusowany. W kolejnym etapie kreator przeprowadzi dokładną analizę struktury dysków i wykona analizę sprawdzając czy posiadamy wszystkie wymagane pliki systemowe.

Na koniec zostanie utworzona kopia bezpieczeństwa i możemy kliknąć na Repairs i program zaczynie naprawę systemu operacyjnego. Oprogramowanie posiada 3 tryby napraw: podstawowy, zaawansowany i dowolny, dodatkowo w ustawieniach możemy zmieniać wygląd i kolory czcionek.

Windows Repair 2.11.0

System: Windows XP, 2003, Vista, 2008, 7, 8, 8.1, 2012 (32/64 Bit)

Program Windows Repair 2.11.0 - All In One w wersji Portable można pobrać na naszym Forum w dziale Programy

Program w wersji instalacyjnej z oficjalnej strony https://www.tweaking.com/content/page/windows_repair_all_in_one.html

Dodaj komentarz

Czysty tekst

kategoria
Polish