Baidu Antivirus 2015 darmowa wersja

Dodane przez kair4 - śr., 03/11/2015 - 17:09

Baidu jest największą firmą w dziedzinie wyszukiwarek internetowych i nie tylko. Zespół chińskich programistów opracował własną wersję oprogramowania antywirusowego. Program oparty jest na trzech silnikach skanujących, pierwszy pochodzi od Avira Antivirus, drugi Cloud Security Engine oparty o rozwiązania w chmurze oraz trzeci Antivirus Engine jako rezydentna ochrona.

W powiązaniu ze wszystkimi trzema technologiami powstała doskonała i lekka ochrona komputera. Baidu skutecznie zabezpiecza komputery przed atakami hackerów, koniami trojańskimi, oprogramowaniem szpiegowskim, malware, adware oraz innymi niebezpieczeństwami. Aplikacja również pozwala na przechwytywanie zagrożeń w locie jak i zabezpiecza użytkownika przed atakami podczas przeglądania stron internetowych.

Program jest bardzo popularny ze względu na jego skuteczność. Według tego co podają twórcy - Baidu używa już kilkadziesiąt milionów osób na całym świecie. Zainstalowany w witrynie licznik danych, pokazuje że codziennie blokuje ponad 2 miliony wirusów. Dodatkowo jest wyposażony w moduł naprawy rejestru, moduł kontroli przeglądarki, filtr antyspamowy, filtr Ad Blocker oraz kontrolę sieci.

Baidu Antivirus 2015

OS:Windows XP, 7, 8, 10 [32/64]

Pobierz pełną wersję: Baidu Antivirus 2015 http://antivirus.baidu.com/en/

Dodaj komentarz

Czysty tekst

kategoria
Polish