CCleaner Professional Edition v 5.03.5128 – full wersja Pl

Dodane przez kair4 - czw., 03/12/2015 - 10:18

CCleaner Professional jest jednym z lepszych narzędzi do czyszczenia i pielęgnacji komputera. Za jego pomocą pozbędziemy się z rejestru Windows wszelkich niechcianych i niepotrzebnych plików, które spowalniają system. Aplikacja posiada wbudowane różne przydatne funkcje, które potrzebne są do prawidłowego i bezpiecznego wykonania optymalizacji.

Za pośrednictwem wbudowanych narzędzi można szybko przeskanować i usunąć stare biblioteki, skrypty, zalegające klucze oraz wyczyścić ciasteczka wraz historią przeglądania stron. Włączenie w programie funkcji Clean spowoduje, że program zacznie automatycznie wykonywać wstępną analizę wyłapywania śmieci. Czasami po takim skanie aplikacja potrafi wyłapać nawet kilka GB zalegających wpisów w rejestrze.

Po usunięciu z komputera tych danych, należy wykonać dokładniejsze czyszczenie rejestru, usuwając zagnieżdżone klucze oraz inne pozostałości po niegdyś używanych programach. Po skończeniu pracy menadżera zostaniemy odpytani czy program ma zrobić kopię - jeśli nie to klikamy usuń i pozbywamy się raz na zawsze wszystkiego.

Dodatkowo CCleaner naprawia wadliwe biblioteki, ma wbudowany moduł poprawy wydajności pracy komputera, zaawansowany menadżer odinstalowania programów oraz potrafi monitorować aplikacje auto startu i wiele więcej. Producent zaleca wykonywać zabieg czyszczenia przynajmniej raz w miesiącu. Po tym zabiegu nasz komputer będzie działał dużo szybciej, polepszy się otwieranie stron www czy wydajność zainstalowanych programów w systemie.

CCleaner Professional Edition v 5.03

Akcja promocyjna nie aktualna.

Pobierz program: CCleaner Professional Edition

Dodaj komentarz

Czysty tekst

kategoria
Polish