ESET NOD32 Antivirus 2015 v 8.0.304.2 darmowa licencja

Dodane przez kair4 - pt., 03/06/2015 - 22:43

Program ESET NOD32 Antivirus 8 zapewnia użytkownikowi pełną i kompleksową ochronę komputera przed różnego rodzaju wirusami, backdoorami, malware, spyware, adware, phishingiem oraz innymi niebezpieczeństwami. Aplikacja spisuje się znakomicie i jest naprawdę bardzo skuteczną ochroną antywirusową, co potwierdzają jego testy.

NOD32 nie zakłóca pracy komputera i na dodatek jest niesamowicie lekki dla systemu. Jego rezydentna ochrona, non stop monitoruje i sprawdza uruchamiane pliki, aplikacje pobierane z Internetu, blokuje podejrzane witryny www, chroni pocztę elektroniczną przed spamem, pozwala na bezpieczne korzystanie z sieci społecznościowych, nadzoruje procesy systemowe oraz zabezpiecza użytkownika przed włamaniami czy atakami hackera.

Program antywirusowy ESET zaliczany jest do jednych z lepszych pakietów chroniących komputery przed różnego typu zagrożeniami, doskonale wypada w testach, ma bardzo przyjazny i czytelny interfejs. Znakomita wykrywalność Nod32 sprawiła, że od wielu lat jest w czołówce najlepszych programów antywirusowych świata i dla tego jest tak ceniony wśród ogromnej rzeszy internautów.

eset nod32 antivirus 8eset nod32 antivirus

Akcja promocyjna zakończona

Pobierz program: ESET NOD32 Antivirus 8 - 2015.zip

Licencja do ESET NOD32 Antivirus 8

Comments

dziex bro esecik na dwa miechy się przyda

Dodaj komentarz

Czysty tekst

kategoria
Polish