Odkryj magiczny świat tajemnic w grze Eternal Journey New Atlantis

Dodane przez kair4 - pon., 03/30/2015 - 08:37
gra Eternal Journey New Atlantis

Gra Eternal Journey - New Atlantis jej polska nazwa to Niekończąca się Podróż. Rozgrywka dostarczy graczowi niesamowite wrażenia. Znakomita oprawa sprawi, że przeniesiesz się w świat magii i poznasz tajemnice archeologii. Będziesz rozwiązywał zagadki historyczne, odnajdywał ukryte przedmioty czy pokonasz trudne misje do wykonania. Za każdym razem kiedy wykonasz zadanie, otrzymasz poszukiwany przedmiot (klucz), który pozwoli przejść do następnego etapu rozgrywki.

W grze Eternal Journey - New Atlantis odkryjesz tajemniczy mistyczny świat, im dalej będziesz wędrował to zaczniesz poznawać kolejne zagadki. Gra otoczona jest niesamowitą scenerią i okraszona fantastyczną muzyką. Jest to edycja kolekcjonerska, zawiera dodatkowy rozdział z kolorowymi tapetami, muzyką z gry oraz przewodnik. Folder zawiera dwa pliki jeden bez instalacyjny portable oraz zwykły tradycyjny instalator. Gra jest za darmo z pełną licencją.

Obejrzyj trailer z gry Eternal Journey - New Atlantis

Grę Eternal Journey New Atlantis można pobrać na komputer w wersji ograniczonej z oficjalnej strony https://www.bigfishgames.com/games/7322/eternal-journey-new-atlantis/

Dodaj komentarz

Czysty tekst

kategoria
Polish