PowerISO 6.0 full wersja PL

Dodane przez kair4 - wt., 03/03/2015 - 11:35

Program PowerISO służy do emulacji wirtualnego napędu oraz edycji i tworzenia obrazów ISO z nośników CD/DVD/Blu Ray. Aplikacja wspiera wszystkie popularne formaty obrazów : ISO, DAA, BIN, JPG, VCD, MDF, LCD, dodatkowo narzędzie ma wbudowany konwerter audio, za pomocą którego można szybko przekonwertować pliki audio CD do popularnych formatów wyjściowych takich jak: MP3, FLAC, APE, WMA czy BIN.

W pełnej wersji aplikacja oferuje możliwość wypalenia plików na nośnikach DVD, CD czy Blu Ray. Elegancko zaprojektowany i czytelny interfejs, posiada integrację z powłoką systemową dzięki temu wszystkie detale i funkcje są proste oraz przejrzyste.

Standardowo Power ISO pozwala na otwieranie obrazów płyt i korzystanie z plików bez konieczności nagrywania zawartości na nośnik. Dodatkowo umożliwia konwersję między formatami obrazów ISO oraz posiada możliwość dodania dużej ilości wirtualnych dysków, które przydają się do emulacji obrazów płyt.

PowerISO 6

Promocja już nie aktualna.

Program dostępny jest w pełnej wersji na naszym mikroblogu na forum grupy programers. Żeby pobrać aplikację wymagana jest rejestracja konta.

Dodaj komentarz

Czysty tekst

kategoria
Polish