SecureAPlus – 3.3.2 Premium – Pełna licencja na 18 miesięcy

Dodane przez kair4 - pt., 03/13/2015 - 22:20

SecureAPlus Premium to fantastyczny program antywirusowy domyślnie oparty o silnik ClamAV. Program nie jest mocno rozreklamowany i szkoda, bo jest bardzo skuteczną ochroną. Dodatkowo posiada moduł skanowania w chmurze, gdzie wykorzystuje silniki znanych najlepszych i cenionych marek dominujących na rynku oprogramowania antywirusowego.

Znajdziemy w nim skanery takich firm jak: Emsisoft, Avira, Sophos, McAfee, Microsoft, ESET, Bitdefender, AVG, Norman, Quick Heal, Total Defense, Clamwin czy Kaspersky. Taka bateria ochronna świadczy, że program poradzi sobie z najzajadlejszymi robakami i szkodnikami. Warto zaznaczyć, że podczas instalacji możemy całkowicie zrezygnować z silnika ClamAV i pozostać przy w/w komponentach ochrony.

SecureAPlus - 3.3SecureAPlus silniki skanera

Największą zaletą SeureAPlus jest jego rezydentna ochrona, program monitoruje w czasie rzeczywistym wszystkie działania jakie użytkownik wykonuje na komputerze i w razie wykrycia zagrożenia automatycznie włącza alert powiadomień.

Warto dodać, że jako jeden z nie licznych programów antywirusowych, potrafi wykryć ukryte zagrożenia w plikach spakowanych RAR, Zip, 7Zip, dokumentach Microsoft Office czy PDF. Oczywiście jak większość oprogramowania antywirusowego, chroni komputer przed większością wirusów.

Program instaluje się domyślnie z darmową ważną licencją na rok czasu, zdobycie dodatkowych 6 miesięcy nie jest trudne. W programie musimy odnaleźć informację ID produktu - znajduje się w ustawieniach. Kopiujemy ID, po czym odwiedzamy stronę promocji, wpisujemy ID produktu i lajkujemy profil Facebook. Po wykonaniu tej prostej czynności otrzymamy klucz aktywacji ważny na 18 miesięcy.

OS: Windows 8.1 / 8/7 / Vista / XP 32 | 64-bit

Pobierz full wersję programu: http://www.secureaplus.com/Main/secureaplus_download.php

Strona promocji: https://secureaplus.secureage.com/sapportal/exclusive/upgrade.sa

Dodaj komentarz

Czysty tekst

kategoria
Polish