Symantec Norton Utilities 16 0 2 14

Dodane przez kair4 - śr., 03/11/2015 - 16:44

Norton Utilities to jedne z lepszych narzędzi do czyszczenia rejestru i optymalizacji wydajności komputera z zainstalowanymi systemami Windows. Program oparty jest na technologii opracowanej przez Symantec i zawiera wiele zaawansowanych funkcji. W programie dodano m.in: Disk Cleaner, Disk Bleacher, Startup Manager, System Optimizer, Registry Defragmenter, Registry Cleaner, Service Manager oraz Performance Test.

Norton Utilities

Dodatkowo wykrywa za pomocą jednego kliknięcia problemy, takie jak uszkodzone pliki czy błędne wpisy w rejestrze. Startup Manager umożliwia określenie, które programy mają być uruchamiane przy starcie systemu, Service Manager pozwala natomiast na ustalenie priorytetów dla poszczególnych procesów.

Registry Defragmenter i Disk Cleaner to moduły mające na celu defragmentację rejestru systemowego oraz zawartości dysku twardego. Dzięki temu czas dostępu do plików i aplikacji jest krótszy. Disk Bleacher pozwala na trwałe usunięcie plików w taki sposób, aby nie można było ich już odzyskać. Performance Test to opcja, która ma na celu przeprowadzenie testów wydajności komputera. Oprócz tego w razie potrzeby można odzyskać wcześniejsze ustawienia oraz wpisy w rejestrze.

Działa z systemem Windows: Xp, Vista, 7, 8, 8.1. Wersja Portable bez instalacyjna, w ustawieniach zmień language na Polski.

Promocja nie aktualna.

Pobierz program: Symantec Norton Utilities 16 0 2 14 Pl- Portable

Dodaj komentarz

Czysty tekst

kategoria
Polish