AOMEI Backupper Professional 2.5 z darmową licencją w promocji

Dodane przez kair4 - wt., 04/28/2015 - 14:27

AOMEI Backupper Professional 2.5 jest prostym w obsłudze programem do tworzenia kopii zapasowych systemu operacyjnego i zawartych na dyskach danych. Aplikacja w wersji profesjonalnej dostępna w darmowej promocji z legalnym kluczem. Po pobraniu należy rozpakować archiwum i zainstalować program na komputerze podając zawarty numer seryjny licencji.

Za pośrednictwem tego narzędzia można klonować i tworzyć kopie całych partycji systemowych, dysków USB czy poszczególnych folderów. Zapisane obrazy z kopiami bezpieczeństwa, można wysłać w chmurę, nagrać na nośnik DVD lub skopiować na pendriva. Dodatkowo program posiada funkcję wirtualnych napędów, obsługuje pliki GPT, MBR, ma możliwość modyfikacji danych oraz kilka podstawowych narzędzi do konserwacji i optymalizacji rejestru i danych.

Backupper ma bardzo przyjemny dla oka interfejs, charakteryzuje się prostotą obsługi i jest przyjazny dla mniej zaawansowanych użytkowników. Na stronie producenta znajduje się AOMEI Backupper Standard 2.5, ale w darmowej wersji aplikacja ma okrojone możliwości.

AOMEI Backupper Professional 2

Promocja nie aktualna

Pobierz : AOMEI Backupper Professional 2.5

Licencja

Dodaj komentarz

Czysty tekst

kategoria
Polish