Batch Picture Resizer 6.2 z licencją w promocji

Dodane przez kair4 - pt., 04/03/2015 - 17:06

Batch Picture Resizer jest uniwersalnym programem do obróbki i przycinania rozmiarów plików graficznych. Za pomocą aplikacji można w szybki sposób wykonać konwersje zmiany rozmiaru fotografii do mniejszych lub większych rozdzielczości. Wbudowane funkcje pozwalają importować całe kolekcje obrazów i poddawać automatycznej obróbce, które można później zamieszczać na stronach internetowych.

Program jest niewielkich rozmiarów i nie obciąża zasobów komputera podczas pracy przez co wygodnie można z niego korzystać. Batch Picture Resizer potrafi również modyfikować kolorystyki zdjęć nadając im głębię, odcienie szarości, znaki wodne, efekty wizualne, obracać, lub zmieniać podczas obróbki nazwy czy stopień konwersji.

Obsługa programu jest dziecinnie prosta, wystarczy umieścić wybrany plik graficzny z mechanizmu importu lub za pomocą metody przeciągnij i upuść i już możemy działać. Narzędzie obsługuje większość popularnych formatów graficznych: TIF,GIF,JPEG,JPG,BMP,PNG,PCX i TGA.

Batch Picture Resizer 6

Pełną wersję programu Batch Picture Resizer z legalnym kluczem można zdobyć z promocji. Wystarczy pobrać aplikację ze strony producenta i wypełnić krótki formularz, podając adres e-mail oraz imię i nazwisko (wymyślone).

Na podany mail otrzymamy wiadomość zwrotną z numerem seryjnym licencji, którą po zainstalowaniu wraz z adresem mailowym należy wkleić do programu. Program jest w wersji polskiej zmiana języka w ustawieniach.

Działa z systemami Windows: 2000/XP/2003/Vista/7/8,10.

Strona promocji: softorbits.com/actions/getkey2.html

Pobierz program: http://download.softorbits.com/files/PicResize.exe

Dodaj komentarz

Czysty tekst

kategoria
Polish