EaseUS Todo Backup Home w promocji z darmowym kluczem

Dodane przez kair4 - czw., 04/02/2015 - 14:42

Program EaseUS Todo Backup Home to wszechstronne narzędzie do przywracania i tworzenia kopii zapasowych sytemu operacyjnego Windows jak i całych partycji twardych dysków. Za pomocą programu utworzymy w łatwy sposób kopie systemu operacyjnego, kopie zapasowe dysków i plików, stworzy dysk awaryjny oraz klonować całą zawartość danych znajdujących się na komputerze. Każdą operacje można cofnąć i przywrócić przy pomocy narzędzia Smart Backup jeśli wcześniej została wykonana kopia systemowa.

Aplikacja posiada możliwość całkowitego wymazywania danych z dysków tak żeby nie zostawić śladów. EaseUS Todo Backup również tworzy obrazy rozruchowe WINPE obsługujące EFI, ma wbudowany inicjator iSCSI oraz wtyczkę sprawdzania i montowania obrazów zrzutów systemowych. Ponadto każda operacja jaką wykonuje użytkownik jest zapisywana w logach i w każdej chwili można dany raport odczytać.

EaseUS Todo Backup Home 8

Oprogramowanie jest płatne, normalna cena jaką trzeba zapłacić wynosi ok. 30 USD. Obecnie aplikacja dostępna jest za darmo w promocji, wystarczy pobrać program i zainstalować na komputerze wpisując w oknie rejestracji -  publiczny klucz z numerem seryjnym produktu.

Program jest w polskiej wersji językowej i działa z systemami Windows XP, Vista, 7, 8, 8,1, oraz 10.

Pobierz program: http://download.easeus.com/trial/tbh_trial.exe

Zainstaluj oprogramowanie i wpisz w pole rejestracji załączony po niżej klucz publiczny.

Numer seryjny: FP8GN-N7H9L-WIUEH-UPUYC-1VECD

Dodaj komentarz

Czysty tekst

kategoria
Polish