ESET Smart Security 2015 v 8 z kluczem na 3 miesiące

Dodane przez kair4 - czw., 04/09/2015 - 17:56

Darmowa promocja płatnego pakietu antywirusowego ESET Smart Security 2015 z kluczem na 90 dni. Warunkiem otrzymania 3 miesięcznej licencji jest wypełnienie formularza na stronie producenta. Wszystkie pola zaznaczone czerwoną kropką są obowiązkowe pozostałe wypisujemy według uznania.

W tabelce musimy podać imię, powtórzyć dwa razy aktualny adres e-mail i przepisać kod weryfikacyjny z obrazka po czym klikamy na Submit (Wyślij).

Na podany adres mail otrzymasz od firmy ESET wiadomość zwrotną, w której będzie zawarty klucz licencji z numerem seryjnym oraz link do pobrania aplikacji. Poniżej formularza producent udostępnił promocję ESET Smart Security dla urządzeń mobilnych z systemem Android.

ESET Smart Security 2015 promocja

ESET Smart Security 2015 zapewnia użytkownikowi pełną i kompleksową ochronę komputera, zabezpiecza przed różnego rodzaju wirusami, backdoorami, malware, spyware, adware, phishingiem oraz innymi niebezpieczeństwami. Ma wbudowany firewall i rezydentną ochronę, która monitoruje ruch sieciowy i uruchamiane pliki.

Blokuje podejrzane witryny www, chroni pocztę elektroniczną przed spamem, pozwala na bezpieczne korzystanie z sieci społecznościowych, nadzoruje procesy systemowe oraz zabezpiecza użytkownika przed włamaniami czy atakami hackerów. Program zaliczany jest do jednych z lepszych pakietów chroniących komputery, doskonale wypada w testach i ma bardzo przyjazny i czytelny interfejs.

Oferta promocyjna wygasła.

Strona promocji: ESET Smart Security 2015

Dodaj komentarz

Czysty tekst

kategoria
Polish