Freemake Music Box – Darmowa wyszukiwarka muzyki

Dodane przez kair4 - wt., 04/07/2015 - 10:46

Freemake Music Box to darmowa aplikacja, która służy do słuchania i wyszukiwania muzyki w Internecie. Za pomocą menadżera znajdziemy interesujące nas utwory muzyczne, albumy, koncerty czy klipy, które są dostępne w sieci w serwisach takich jak Youtube i wielu innych.

Po uruchomieniu programu wpisujemy w okienku wyszukiwania interesującą nas frazę i po chwili program zacznie przeszukiwać strony z piosenkami i teledyskami - wynik wyświetli w głównej karcie. Za pomocą narzędzia można tworzyć własne playlisty i zbiory ulubionych wykonawców.

Dodatkowo program ma dostęp do strumieni online ponad 42 milionów zasobów muzycznych, odtwarza większość formatów audio takich jak: MP3, WMA, AAC, FLAC, WAV, OGG, M4A, APE z obsługą tagów ID3.

Tworzy oraz ma możliwość zapisywania playlist w rozszerzeniach :M3U, M3U8, ASX, TPL, KPL, WPL, AIMPPL, PLC, PLS, RLC, ZPL, XSPT, SMI, które można odtwarzać w playerach takich jak : Winamp, AIMP, Windows Media Player, VLC i więcej. Freemake Music Box to oprogramowanie bardzo wygodne dla kolekcjonerów muzyki, jak na darmową wersję posiada ogromne możliwości, których nie mają nawet płatne aplikacje tego typu.

Freemake Music Box v1.0.4

OS:Windows XP, 7, 8, 10 [32/64]

Pobierz program: Freemake Music Box http://www.freemake.com/free_music_box/

Dodaj komentarz

Czysty tekst

kategoria
Polish