Freemake Video Converter – Program konwertuje multimedia

Dodane przez kair4 - wt., 04/07/2015 - 10:39

Freemake Video Converter to bardzo dobry program do konwertowania plików multimedialnych do ponad 200 formatów wyjściowych. Narzędzie ma wbudowane wtyczki pozwalające na bezpośrednią publikację przetworzonych plików w takich serwisach jak Youtybe i innych.

Co ciekawe pozwala na obróbkę materiałów audio i wideo pozyskanych online ze wprost ze strumienia. Posiada zintegrowaną technologię CUDA i DXVA dla najszybszej konwersji wideo i mniejszego obciążenia procesora. Tworzy i konwertuje z płyt Blu-ray oraz z  dowolnych źródeł: wideo, audio, zdjęć, filmów online, zapisuje film Blu-ray na twardym dysku w postaci obrazu ISO.

Po za tym tworzy wideo prezentację albumów multimedialnych z plików JPG, BMP, GIF, ma możliwość podkładania ścieżki dźwiękowej do slajdów ze zdjęciami, które po utworzeniu można zapisać w dowolnym formacie video. Freemake Video Converter potrafi też wyszukiwać napisy do filmów i za pomocą menadżera wkleja je do pliku.

Jego rozbudowane funkcje pozwalają również nagrywać filmy DVD od 20 godzin standardowego DVD lub do 40 godzin DVD-DL i zapisać plik w postaci obrazu ISO. Dodatkowe pluginy pozawalają konwertować filmu dla większości urządzeń przenośnych takich jak: Tablety, iPod Classic, iPod Touch, iPod Nano, iPod 5G, iPhone, iPad, Sony PSP, PS2, PS3, BlackBerry, Xbox, Apple TV, czy Smartfony.

Obsługuje ogromną ilość formatów wejściowych i wyjściowych jest ich ponad 200. Standardowo w domyślnych ustawieniach znajdują się te najbardziej popularne jak: AVI, MP4, MKV, WMV, MPG, 3GP, 3G2, SWF, FLV, TOD, AVCHD, MOV, DV, RM, QT, TS, MTS.

Ma możliwość importowania muzyki do MP3, AAC, WMA, WAV oraz zdjęć w JPG, BMP, PNG, GIF. Narzędzie jest proste w obsłudze i szybko przetwarza materiały multimedialne co jest jego wielką zaletą. Jedyną wadą programu jest to że podczas instalacji instaluje różnego rodzaju dodatki do przeglądarki i nie tylko.

Freemake Video Converter

OS:Windows XP, 7, 8, 10 [32/64]

Pobierz : Freemake Video Converter http://www.freemake.com/pl/free_video_converter/

kategoria
Polish