Greeting Card Builder 3.2.0 – Program tworzy okolicznościowe wirtualne kartki

Dodane przez kair4 - pt., 04/17/2015 - 19:18

Greeting Card Builder to znakomite narzędzie to tworzenia wirtualnych kartek okolicznościowych na różne okazje. Fajne kartki można wysłać e-mailem w prezencie przyjacielowi, znajomemu, ukochanej dziewczynie, chłopakowi lub komuś z rodziny.

Za pośrednictwem programu zaprojektujesz w szybki i prosty sposób, piękną okolicznościową pocztówkę z życzeniami urodzinowymi, z okazji świąt, na imieniny, z okazji ślubu, urodzin dziecka, miłosną kartkę walentynkową czy zwykłe gratulacje za osiągnięcia sportowe, zawodowe, e.t.c...

Greeting Card Builder screen

Oprogramowanie posiada szeroki wybór gotowych szablonów. Wystarczy tylko wybrać i dopasować tło do wydarzenia, dodać własny opis czy wierszyk i po w kilku minutach otrzymamy piękną kartkę okolicznościową, która z pewnością zadowoli odbiorcę.

Program Greeting Card Builder tworzy i zapisuje grafiki w formatach JPG, BMP, GIF, PNG, TIF i TGA , więc wirtualne pocztówki można wydrukować na pamiątkę, zapisać na dysku lub stworzyć album. Aplikacja ma nieskomplikowany w obsłudze interfejs co zapewnia pełen komfort pracy podczas tworzenia własnych szablonów.

Program dostępny jest w promocji z legalnym kluczem - żeby zdobyć licencję daj lajka na Facebook i dopisz się w komentarzu pod artykułem podając swój adres mail.

Windows: XP, Vista, 7, 8, 8.1

Oferta promocyjna zakończona.

Pobierz program:Greeting Card Builder 3.2.0

Dodaj komentarz

Czysty tekst

kategoria
Polish