Kaspersky Internet Security 2016 Beta – licencja 90 dni

Dodane przez kair4 - śr., 04/22/2015 - 14:24

Nowe wydanie Kaspersky Internet Security 2016 Beta dostępne jest do pobrania z ważnym kluczem na 3 miesiące. Oprogramowanie jest pełnym pakietem antywirusowym z zaporą ogniową(firewall), udostępnionym w próbnej wersji kierowanej do wszystkich osób, które chcą wypróbować najnowszy produkt firmy Kaspersky LAB.

W nowym wydaniu odchudzono bazy wirusów w pliku instalacyjnym (offline) i zmniejszono dwukrotnie sygnatury, wcześniejsze wersje miały pojemność ok 200 MB, a obecna waży tylko 86 MB. Po za tym dodano moduł Audio Control, który blokuje dostęp do mikrofonu - funkcja dostępna jest w systemach 32 bitowych.

Z kluczowych nowinek znajdziemy bardzo dobrą funkcję Do Not Track, która wykrywa i blokuje wszelkie próby śledzenia na stronach internetowych. Kolejną nowością jest moduł System Changes Control Settings, który ostrzega użytkownika o próbach zmian przez zewnętrzne aplikacje ingerujące w ustawienia przeglądarki i rozszerzeń.

Dodano możliwość tworzenia reguł dla aplikacji w zaporze ogniowej, teraz odbywa się bezpośrednio w okienku informującym o próbie połączenia z Internetem. Oprócz tego poprawiono działanie i obsługę niektórych funkcji, które wcześniej stwarzały problemy w wersji Kaspersky Internet Security 2015.

Kaspersky Internet Security 2016 Technical Pre

Uwaga aplikacja Kaspersky Internet Security 2016 jest w wersji testowej Beta, więc podczas używania mogą występować problemy. Firma Kaspersky LAB udostępniła specjalny kanał zgłoszeniowy, gdzie użytkownicy mogą zgłaszać ewentualne usterki.

Instalator jest w wersji angielskiej - do aktywacji produktu nie potrzeba numeru seryjnego licencji czy klucza, wystarczy zainstalować program na komputerze i można używać oprogramowania przez 90 dni.

Oferta na program nie aktualna.

Pobierz : Kaspersky Internet Security 2016 Beta.En

Dodaj komentarz

Czysty tekst

kategoria
Polish