PowerISO 6.0 pełna wersja programu za darmo promocji

Dodane przez kair4 - pt., 04/10/2015 - 08:19

PowerISO jest zaawansowanym narzędziem do emulacji i tworzenia obrazów płyt z nośników CD, DVD i Blu Ray. Powstałe obrazy montuje się w wirtualnym napędzie i można odtwarzać muzykę, filmy czy grać w gry bez konieczności używania stacji dysków i oryginalnych nośników. Jest to wygodne rozwiązanie ponieważ użytkownik korzysta bezpośrednio ze skatalogowanych zasobów zapisanych w postaci obrazu ISO.

Program wspiera większość znanych formatów m.in : ISO, DAA, BIN, JPG, VCD, MDF, LCD, CUE, BIN i więcej. Dodatkowo oprogramowanie ma wbudowany konwerter muzyki, dzięki któremu można szybko przekonwertować audio CD do popularnych formatów wyjściowych takich jak: MP3, FLAC, APE, WMA czy WAV. Pełna wersja aplikacji oferuje możliwość wypalenia danych na nośnikach DVD, CD czy Blu Ray.

PowerISO ma bardzo ładnie wykonany interfejs, posiada integrację z powłoką systemową, w której wszystkie funkcje są proste oraz przejrzyste. Standardowo Power ISO pozwala na otwieranie obrazów płyt i korzystanie z plików bez konieczności nagrywania zawartości na nośnik. Dodatkowo umożliwia konwersję między obrazami, tworzy bootowalne dyski startowe oraz posiada możliwość dodania dużej ilości wirtualnych dysków.

PowerISO 6.0

Pełna wersja programu PowerISO 6.0 dostępna jest w darmowej promocji z całkowicie legalną licencją. Pliki instalacyjne są już zarejestrowane, więc nie potrzeba wpisywać żadnych kluczy z numerami seryjnymi, wystarczy pobrać aplikację i zainstalować na komputerze.

Systemy operacyjne: Windows NT 4.0, Windows 2000, Windows XP, Windows 2003, Windows Vista, Windows 2008, Windows 7

Oferta promocyjna nie aktualna.

Pobierz program: PowerISO 6.0.pl

Dodaj komentarz

Czysty tekst

kategoria
Polish