Rising Personal Firewall świetna zapora ogniowa za darmo

Dodane przez kair4 - pon., 04/20/2015 - 08:16

Rising Personal Firewall jest darmowym programem zabezpieczającym komputer przed różnego rodzaju atakami sieciowymi i wirusami. Aplikacja monitoruje połączenia wychodzące i przychodzące w całym ruchu sieciowym i w razie wykrycia jakiejkolwiek próby włamania, natychmiast blokuje intruza odcinając połączenie.

Dodatkowo ma wbudowany moduł ochrony rodzicielskiej, skaner antywirusowy, moduł anty phishingu zapobiegający wyłudzeniu danych, blokadę pobierania plików i danych, pełną ochronę zainstalowanego oprogramowania, monitoring ruchu sieciowego, narzędzie zarządzające ADSL, wyświetla w formie wykresu graficznego statystyki i historię. Pokazuje hosty oraz IP użytkowników oraz zabezpiecza przeglądarkę internetową i więcej.

Rising jest w pełni bezpłatną zaporą ogniową przeznaczoną do bezpiecznego korzystania z zasobów Internetu. Wyposażoną we wszystkie potrzebne narzędzia do kontroli i zarządzania ruchem sieciowym. Po za tym oprogramowanie ma ładnie zaprojektowany czytelny interfejs, co pozwala na obsługę nawet mniej zaawansowanym użytkownikom.

Rising Personal Firewall interfaceRising Personal Firewall ochrona rodzicielskaRising Personal Firewall

Obecna wersja programu jest jeszcze dostępna za darmo, kolejne wydania będą już płatne. Aplikacja jest w wersji angielskiej.

Pobierz Rising Internet Security Personal http://rsdownload.rising.com.cn/rsfree/2011/risf.exe

Pobierz: Rising Personal Firewall.En strona http://www.rising-global.com/

Dodaj komentarz

Czysty tekst

kategoria
Polish