Tenorshare Android Data Recovery 4.3.0.0 z kluczem w promocji za darmo

Dodane przez kair4 - pt., 04/17/2015 - 21:39

Pełna wersja programu Tenorshare Android Data Recovery z legalnym kluczem w promocji. Aplikacja służy do odzyskiwania utraconych plików i danych z kart SD -  telefonów, smartfonów i tabletów opartych o system operacyjny Android. Za pośrednictwem tego narzędzia przywrócimy skasowane pliki, które zostały nieumyślnie usunięte z karty SD telefonu.

Dla aplikacji nie ma znaczenia czy pliki były stracone na skutek przywrócenia ustawień fabrycznych, rootowania urządzenia czy z winy złego użytkowania. Program potrafi odzyskać ważne dokumenty, filmy, muzykę, zdjęcia, kontakty telefoniczne, wizytówki firmowe, wiadomości MMS i tekstowe SMS. Jednym słowem odzyskamy wszystko co wcześniej było używane na urządzeniu. Dodatkowo można przywrócić pełną historię dawnych połączeń telefonicznych wraz z otrzymanymi i wysłanymi wiadomościami.

Tenorshare Android Data Recovery 4.3.0Tenorshare Android Data Recovery promocja

Narzędzie jest bardzo proste w obsłudze, po zainstalowaniu, łączymy kablem USB urządzenie przenośne z komputerem i załączamy proces skanowania karty pamięci. Po zakończeniu skanu, program wyświetli wszystkie utracone pliki, wystarczy zaznaczyć co chcemy odzyskać i program automatycznie uruchomi proces przywracania danych.

Tenorshare Android Data Recovery współpracuje z większością znanych producentów urządzeń mobilnych m.in: Samsung, HTC, LG oraz Motorola. Program obsługuje wszystkie urządzenia oparte Android 1,5 do najnowszego systemu Android Lollipop.

Pełną wersję aplikacji z legalnym kluczem można zdobyć w darmowej promocji. Wystarczy podać adres e-mail na stronie producenta i wysłać zgłoszenie. Klucz z numerem seryjnym otrzymamy w wiadomości zwrotnej na skrzynkę pocztową. Po zainstalowaniu oprogramowania wpisujemy licencję i aktywujemy full wersję. Promocja ma ograniczony czas i po tym terminie program będzie dostępny w wersji 30 trial.

Windows: XP, 7, 8, 8.1

Strona Promocji: nie aktywna

Pobierz program: tenorshare.com/downloads/AndroidDataRecovery_SS.exe

Dodaj komentarz

Czysty tekst

kategoria
Polish