TrustPort Total Protection 2015 z kluczem na 1 rok

Dodane przez kair4 - czw., 04/02/2015 - 21:53

TrustPort Total Protection 2015 można pobrać w promocji z darmowym legalnym kluczem ważnym przez rok czasu. Program jest kompleksowym pakietem zabezpieczającym komputer przed różnego rodzaju zagrożeniami pochodzącymi z Internetu i nie tylko.

Oprogramowanie należy do jednych z lepszych systemów chroniących użytkownika przed wszelkiego rodzaju wirusami, atakami hackerów, włamaniami i kradzieżami danych. Posiada rozbudowane narzędzia i moduły zwiększające bezpieczeństwo komputera. Wśród nich znajdziemy monitorowanie ruchu sieciowego po przez zaporę firewall, rezydentną ochronę danych i plików, blokadę niepożądanych stron www, zaawansowany filtr spamu, niszczarkę plików z całkowitym kasowaniem danych, moduł szyfrowania plików i archiwów, czy narzędzie do tworzenia kopii zapasowej systemu operacyjnego.

Program został wyposażony w nowoczesną technologię analizy heurystycznej i potrafi w czasie rzeczywistym przechwytywać zagrożenia czy próby włamania. Każdy kto chciałby wypróbować program antywirusowy TrustPort i otrzzymać klucz licencji musi się zarejestrować na czeskiej stronie Chip i podać swoje dane oraz ten kod: CZCHIP2015TPTP.

TrustPort Total Protection 2015 promocja

W formularzu rejestracyjnym wszystkie pola zaznaczone gwiazdką są obowiązkowe, na koniec przepisujemy znaki z obrazka i akceptujemy warunki producenta oraz wysyłamy zgłoszenie. Na podany adres e-mail otrzymamy wiadomość zwrotną z numerem seryjnym licencji oraz linkiem do pobrania aplikacji. Do wypełnienia formularza dobrze jest użyć polsko-czeskiego translatora Google.

Pobierz program: http://www.trustport.com/en/download

Klucze z promocji tylko na 4 stanowiska, kto pierwszy ten lepszy powodzenia:

TP-PROm-NDEY-Y2FK-NDBX-7MREB1HK

TP-PROm-YWRF-ZTG3-MTG3-3KF42M1B

TP-PROm-YTK3-NZYM-YJJK-BBBX274U

TP-PROm-Y2Y2-Y2RK-9W99-JU2HZUDZ

Strona promocji: //portal.trustport.com/promo/czchip2015

Dodaj komentarz

Czysty tekst

kategoria
Polish