Ultra Adware Killer - Usuwa złosliwe oprogramowanie z komputera

Dodane przez kair4 - wt., 04/07/2015 - 15:16

Ultra Adware Killer to całkowicie bezpłatny program do usuwania z komputera wirusów typu adware. Narzędzie doskonale sobie radzi z niechcianymi komponentami, które instalują się bez naszej wiedzy na komputerze i utrudniają życie podczas przeglądania stron czy zwykłej pracy na komputerze.

Aplikacja usuwa z systemu irytujące i szkodliwe dodatki, szpiegowskie rozszerzenia, paski narzędzi, niechciane pluginy w wyszukiwarkach internetowych, które potrafią zmieniać stronę domową oraz ostrzega przed przekierowaniami PUP.

Po za tym optymalizuje i resetuje ustawienia przeglądarek internetowych m.in: Firefox, Internet Explorer, Chrome i Opera. Obsługa aplikacji Ultra Adware Killer jest bardzo prosta, wystarczy uruchomić proces skanowania i program automatycznie zacznie przeszukiwać zasoby komputera pod kontem zagrożeń. Po zakończonej analizie wyświetli szczegółowy raport z wynikami szkodliwych komponentów, które należy ręcznie usunąć. Program w wersji angielskiej jest na licencji Freeware i można go pobrać bezpośrednio z oficjalnej strony producenta.

Ultra Adware Killer 1.7.3

Działa na Windows XP, 7, 8, 8.1 (32/64)

Pobierz: Ultra Adware Killer https://www.carifred.com/ultra_adware_killer/

Dodaj komentarz

Czysty tekst

kategoria
Polish