UnHackMe 7.71 Build 471 w promocji na 180 dni

Dodane przez kair4 - śr., 04/08/2015 - 13:11

Pełna wersja programu UnHackMe w darmowej promocji z ważnym kluczem przez pół roku. Oprogramowanie służy do wykrywania w systemie operacyjnym trudnych i niebezpiecznych wirusów z którymi nie radzą sobie nawet najlepsze płatne systemy zabezpieczeń.

Program doskonale wyłapuje i usuwa z komputera szkodliwe kody, programy szpiegowskie, trojany, adware, malware backdoory, rootkity typu: Rustock, Haxdoor, Hacktool, Elite Keylogger oraz wszelkie robaki.

UnHackMe sprawdza osadzone głęboko w rejestrze pliki wraz z historią przeglądarki i w razie napotkania podejrzanego obiektu natychmiast dodaje go do kwarantanny lub na stałe usuwa wirusa z dysku. Również jest wyposażony w zaawansowany skaner za pośrednictwem, którego może w monitorować wszystkie procesy czasie rzeczywistym i wykryte zagrożenie wysyła do bazy danych w chmurze.

Aktualnie aplikacja dostępna w darmowej promocji z ważnym kluczem licencji na okres 180 dni. Program jest zarejestrowany i wystarczy go pobrać oraz zainstalować na komputerze.

Instalator jest w wersji rosyjskiej po zainstalowaniu możemy zmienić wersję językowa na angielską ponieważ opis funkcji po rosyjsku jest nie czytelny. Zmiany dokonamy po przez kliknięcie na 2 zakładkę na górze programu i wybieramy English.

OS: Windows 2000 / XP / 2003 / Vista / 7 / 8 / 8.1 (x32/x64)

Pobierz program: UnHackMe 7.71 Build 471

Dodaj komentarz

Czysty tekst

kategoria
Polish