Auslogics BoostSpeed 7.9.0 w promocji z kluczem na rok

Dodane przez kair4 - śr., 06/17/2015 - 19:11

Darmowa promocja pełnej wersji programu Auslogics BoostSpeed 7.9.0 z legalnym kluczem aktywacji ważnym przez rok czasu. Pobieramy program z działu download instalujemy na komputerze oraz wpisujemy załączony numer seryjny produktu. Oprogramowanie służy do pełnej konserwacji i optymalizacji systemu operacyjnego Windows. W momencie pierwszego uruchomienia aplikacja zaczyna dokładnie skanować cały system wraz z zainstalowanymi w komputerze urządzeniami.

Auslogics BoostSpeed 8 klucz

Podczas pracy wyłapuje wszystkie błędy i wyświetla je w postaci protokołu. Użytkownik musi jedynie włączyć tryb naprawy i po chwili Auslogics usunie oraz naprawi wszelkie błędy rejestru i zoptymalizuje nasz system, pozbywając się z niego zbędnych niepotrzebnych kluczy i aplikacji, które skutecznie zaśmiecają i spowalniają prace komputera.

Auslogics BoostSpeed 6.5

Dodatkowo jest wyposażony w szereg innych bardzo pomocnych narzędzi m.in takich jak: czyszczenie ciasteczek w przeglądarce internetowej, defragmentator twardych dysków, kasowanie prywatnych danych, czyścik rejestru, usuwanie zdublowanych plików oraz wiele innych funkcji do konserwacji i przyspieszania systemu. Aktywacja ma określony czas, program nie posiada polskiej wersji językowej.

OS: Windows 10 / 8.1 / 8 / 7 / Vista / XP 32|64-bit

Promocja zakończona.

Pobierz:Auslogics BoostSpeed 7.9.0

Dodaj komentarz

Czysty tekst

kategoria
Polish