Nowy 360 Total Security jeszcze lepiej zabezpieczy komputer przed wirusami

Dodane przez kair4 - wt., 07/21/2015 - 16:51

Nowe wydanie darmowego programu antywirusowego 360 Total Security gotowe do pobrania na stronie producenta. W nowej wersji zastosowano kilka przydatnych rozwiązań zwiększających bezpieczeństwo komputera. Między innymi zwiększono wydajność skanera oraz wykrywalność trudnych do usunięcia wirusów.

Udoskonalono firewall, który bazuje na zaporze ogniowej GlassWire. Jednak w czasie instalacji antywirusa firewall nie jest włączany domyślnie, więc należy aktywować go ręcznie, klikając w zakładkę Tool Box i wybrać odpowiednią opcję załączenia zapory.

Następną nowinką w programie 360 Total Security 7 jest moduł Browser Support do ochrony przeglądarek, który działa z przeglądarkami: Opera, Firefox, Chrome, Maxhton i Yandex. Funkcja funkcja blokuje i filtruje witryny zawierające złośliwe oprogramowanie, które próbują wyłudzić poufne informacje. Dodatek chroni komputery przed phishingiem,  zakażonymi plikami oraz wszelkiego typu próbami oszustw.

360 Total Security 7

W programie zmodyfikowano moduł szyfrowania plików i rozbudowano wtyczkę Clean Up, która służy do czyszczenia i konserwacji systemu operacyjnego zwiększając jego wydajność. Po za tym ulepszono bezpieczeństwo sieci przez połączenia WI FI oraz dodano możliwość sprawdzania i skanowania plików w chmurze dzięki wtyczce Snandbox.

Ogromną zaletą programu jest to, że można go używać na dowolnej liczbie komputerów za darmo. Ma solidną wykrywalność wirusów nie obciąża systemu i posiada elegancji łatwy w obsłudze interfejs.

Program program działa z systemami Windows oraz Mac OS X

Pobierz: 360 Total Security http://www.360totalsecurity.com/en/

Dodaj komentarz

Czysty tekst

kategoria
Polish