Bitdefender Total Security 2016 Beta

Dodane przez kair4 - wt., 07/21/2015 - 12:18

Program antywirusowy Bitdefender Total Security 2016 Beta gotowy do pobrania. Jest to wersja testowa, kierowana do wszystkich chętnych, którzy chcieliby sprawdzić działanie aplikacji. Nowe wydanie ma wszystkie funkcje chroniące komputer. Należy pamiętać, że nie jest to produkt finalny i podczas użytkowania mogą pojawić się problemy. Rumuński producent udostępniając wersję Beta, liczy na wsparcie użytkowników i zachęca żeby zgłaszać wszelkie błędy w celu ulepszenia pakietu przed oficjalną premierą.

Co nowego zmajdziemy w Bitdefender Total Security 2016

Najnowsza odsłona antywirusa Bitdefender zaskoczy użytkownika eleganckim wyglądem interfejsu teraz będzie bardziej czytelny i przyjemniejszy dla oka. Oprócz tego zwiększono wydajność zapory ogniowej, całkowicie ją modyfikując.

Teraz firewall będzie wyposażony w moduł Ransomware File Protection. Funkcja jeszcze lepiej ochroni komputer przed złośliwym oprogramowaniem, które potrafi zaszyfrować ważne dane. Według producenta poczynione zmiany, będą miały pozytywny wpływ na bezpieczeństwo i wydajność sprzętu. Aplikacja sprawdzi się nawet na słabszych maszynach ze starszą konfiguracją.

Bitdefender Total Security 2016360 Total Security 7

Zaktualizowano moduł Wallet, teraz będzie poprawnie dział z większością popularnych przeglądarek internetowych. Portfel Wallet przechowuje poufne informacje i służy do automatycznego logowania na zaufanych stronach. Plugin szczególnie przydatny podczas robienia transakcji finansowych czy zakupów online.

Ulepszono usługę Bitdefender Central teraz użytkownicy będą mogli zdalnie monitorować pracę pakietu oraz decydować o wszystkich działaniach na komputerze. Głównym zadaniem funkcji jest zarządzanie uprawnieniami użytkownika podczas nieobecności w domu. Z pomocą zdalnej kontroli rodzicielskiej można zablokować dostęp do podejrzanych stron oraz uruchamianych aplikacji czy plików.

W finalnej wersji będzie działała funkcja automatycznego logowanie za pomocą kont Google plus, Facebook i Microsoft. Jest to wygodne rozwiązanie, które pozwala zwiększyć kontrole rodzicielską. Stabilna wersja z polskim tłumaczeniem planowana jest pod koniec sierpnia 2015 roku. Program dostępny dla systemów Window, Mac OSX i Android.

Na stronie można zgłosić się do testowania oraz pobrać :Bitdefender Total Security 2016 Beta

Dodaj komentarz

Czysty tekst

kategoria
Polish