Emsisoft Anti-Malware 10 w promocji z kluczem na rok

Dodane przez kair4 - sob., 07/04/2015 - 11:40

Oferta promocyjna Emsisoft Anti-Malware 10 z darmowym kluczem ważnym przez 12 miesięcy. Akcja promocyjna organizowana przez tygodnik PC Format. Warunkiem zdobycia licencji jest krótkie wypełnienie prostego formularza.

W pola wpisujemy imię, adres e-mail oraz podajemy hasło, które będzie potrzebne do zalogowania się w profilu. Na koniec klikamy GET MY FREE LICENSE i na podany adres mailowy otrzymamy numer seryjny produktu wraz z linkiem potwierdzenia konta w witrynie Emsisoft.

Podczas instalacji oprogramowania podajemy uzyskany klucz i możemy cieszyć się komercyjnym płatnym programem przez okrągły rok czasu. Poniżej publikacji znajdziecie link do pobrania programu z linkiem do strony promotora.

Uwaga oferta ma ograniczony czas i jest przeznaczona dla użytkowników z Polski. Użytkownicy z innych krajów mogą posłużyć się polskim PROXY.

Emsisoft Anti-Malware 10 promocjaEmsisoft Anti-Malware 10 screen

Emsisoft Anti-Malware 10 jest skutecznym oprogramowaniem antywirusowym. I ochroni komputer przed różnego rodzaju wirusami, robakami, phishingiem i atakami hackerów. Program doskonale sobie radzi i wykrywa oraz usuwa wszelkie wirusy, boty, robaki, boty, keyloggery, rootkity i aplikacje szpiegowskie.

Niezawodnie blokuje wszelkie ukryte aplikacje typu PUP, które instalują się wraz z programami w przeglądarkach. Posiada podwójny silnik skanujący, rezydentną ochronę oraz jest wyposażony w trójwarstwową ochronę blokującą dostęp do złośliwych witryn internetowych. Jego mechanizm ma wbudowaną funkcję wykrywającą metodą behawioralną nowe nieznane zagrożenia.

Oferta promocji zakończona

Pobierz: Emsisoft Anti-Malware 10

Dodaj komentarz

Czysty tekst

kategoria
Polish