Pobierz Office 2016 Preview

Dodane przez kair4 - czw., 07/09/2015 - 14:03

Microsoft udostępnił w swojej witrynie najnowszy pakiet biurowy Office 2016 Preview. Pełną wersję programu można pobrać za darmo, lecz należy pamiętać, że nie jest to produkt końcowy, ponieważ jest w fazie testowej. Firma Microsoft upubliczniła pakiet biurowy dla wszystkich użytkowników i zachęca do zgłaszania ewentualnych błędów, które będą poprawione w wersji finalnej.

Pakiet dostępny jest dla subskrybentów usługi Office 365 ProPlus oraz tych co nie posiadają subskrypcji. Office 2016 Preview posiada takie samie funkcje co większość dotychczas wydanych finalnych pakietów od Microsoftu. Można śmiało korzystać z oprogramowania, lecz należy pamiętać, że podczas pracy mogą występować nieoczekiwane błędy lub inne utrudnienia, ponieważ jest to wersja próbna i kierowana do testerów oprogramowania.

Jest to program z samodzielną pomocą techniczną, Microsoft nie oferuje pomocy technicznej dla w/w wersji. Na oficjalnej stronie producenta dostępne są dwie wersje instalatorów Office 2016 Preview. Jedna przeznaczona dla komputerów z procesorami 32 bitowymi druga 64. Po zainstalowaniu oprogramowania, należy podać zamieszony poniżej klucz z numerem seryjnym.

Zobacz film z prezentacją Office 2016 Preview

Publiczny numer seryjny Office 2016 Preview
NKGG6-WBPCC-HXWMY-6DQGJ-CPQVG

Pobierz program: Office 2016 Preview [32/64] https://products.office.com/pl-PL/office-2016-preview

Dodaj komentarz

Czysty tekst

kategoria
Polish