Promocja - Symantec Norton Antivirus 2014 z kluczem na pół roku

Dodane przez kair4 - wt., 07/07/2015 - 16:42

Program Norton Antivirus 2014 dostępny jest w darmowej promocji z legalnym numerem seryjnym ważnym przez 180 dni. Żeby zdobyć licencję należy pobrać plik antywirusa z serwera i uruchomić proces instalacji. Podczas instalacji programu zostaniemy poproszeni o utworzenie konta w witrynie Symantec.

W polach wpisujemy adres e-mail oraz hasło dostępu do konta. Po wykonaniu tej prostej czynności automatycznie otrzymamy numer seryjny produktu, który należy wpisać do programu żeby aktywować licencję. Oferta promocyjna dotyczy nowych osób, które wcześniej nie korzystały z promocji.

Istnieje możliwość uzyskania klucza dla użytkowników, którzy już posiadają konto w witrynie Norton i w przeszłości używali Norton Antivirus 2014. Żeby otrzymać nowy klucz na kolejne pół roku, należy odinstalować program, usunąć cleanerem zalegające pliki i zarejestrować nowe konto z innym adresem mailowym. Po tej czynności program powinien znów działać bez problemu.

Norton Antivirus 2014 promocja

Norton posiada polską wersję językową, jest uznawany za jeden z lepszych pakietów antywirusowych na świecie. Zabezpiecza komputer przed najgroźniejszymi wirusami takimi jak: Trojany, malware, adware, spyware i więcej. Dodatkowo chroni użytkownika przed atakami hackerów, phishingiem, posiada kontrole rodzicielską, chroni urządzenia podłączone do komputera, zabezpiecza dane, blokuje podejrzane strony www, które próbują wykradać poufne informacje.

Norton Antivirus dba również o bezpieczeństwo i tworzy kopie zapasowe do 25 Gb danych oraz lokalizuje zagubione lub skradzione smartfony czy tablety.

Pobierz :Norton Antivirus 2014

Dodaj komentarz

Czysty tekst

kategoria
Polish