Trend Micro Titanium AntiVirus w promocji na pół roku

Dodane przez kair4 - pt., 07/03/2015 - 13:05
program Trend Micro Titanium AntiVirus

Płatna wersja programu antywirusowego Trend Micro Titanium Antivirus 2014 dostępna w darmowej promocji z legalną licencją ważną przez 6 miesięcy. Należy pobrać plik instalacyjny i zainstalować go na komputerze. Po wykonaniu restartu automatycznie otrzymamy licencję ważną na 180 dni.

Producent Trend Micro istnieje na rynku od ponad 25 lat, należy do jednych z wiodących firm zajmujących się bezpieczeństwem. Oprogramowanie Trend Micro w testach wykrywalności osiąga bardzo dobre wyniki i jest często polecane przez specjalistów jako solidna ochrona przed zagrożeniami.

Trend Micro Titanium Antivirus

Program Trend Micro Titanium Antivirus chroni komputer przed ponad 250 milionami wirusów. Posiada zabezpieczenie przed włamaniami, kradzieżami, ma wbudowany moduł rodzicielski, filtr podejrzanych stron oraz blokuje witryny, które próbują wyłudzać ważne dane.

Jedną z ciekawszych funkcji jaką dysponuje program, jest skanowanie danych w bezpiecznej chmurze, w razie wykrycia podejrzanego pliku natychmiast blokuje zagrożenia. Oprócz ochrony antywirusowej ma wbudowany optymalizator, który czyści śmieci i zwiększa wydajność systemu.

OS: Windows XP, Vista, 7, 8 (32/64)

Pobierz: http://downloads.com-TrendMicro-TitaniumAVPlus.exe

Zarejestruj konto w witrynie Trend Micro podając adres e-mail, to otrzymasz licencję na 6 miesięcy.

Dodatkowy mirror pełna wersja instalatora -

Comments

Jeden z lepszych programów antywirusowych, wcześniej miałem Avasta, ale w porównaniu z Trend Micro to Avast wypada blado.

Dodaj komentarz

Czysty tekst

kategoria
Polish