Webroot SecureAnywhere AntiVirus v 9.0.0.64 z kluczem na 180 dni

Dodane przez kair4 - czw., 07/02/2015 - 17:22

Najnowsza wersja programu Webroot SecureAnywhere AntiVirus, dostępna w darmowej promocji z ważnym legalnym kluczem na pół roku. Żeby zdobyć licencję należy na stronie oferty promocyjnej wypełnić formularz wpisując w pola imię i nazwisko oraz e-mail. Następnie zaznaczamy kwadrat z akceptacją warunków i klikamy przycisk REGISTER TO WIN.

Zostaniesz przeniesiony na stronę, gdzie wyświetli się numer seryjny licencji. Wygenerowany klucz należy wpisać do programu podczas instalacji, wtedy program będzie aktywny przez 180 dni. Instalator aplikacji oraz link do witryny oferty znajduje się w pliku, który należy pobrać z naszej strony.

Webroot SecureAnywhere AntiVirus v 9

Webroot SecureAnywhere AntiVirus jest lekki dla systemu operacyjnego i nie pobiera dużo zasobów, co sprawia, że idealnie nadaje się dla starszych komputerów. Doskonale chroni komputer przed wszelkiego typu zagrożeniami, ma wbudowany skaner SafeStart Sandbox, który działa w chmurze. W momencie wykrycia zagrożenia blokuje wirusa i wysyła do wirtualnego środowiska, gdzie jest dokładnie poddawany analizie.

Webroot zabezpiecza komputer przed takim zagrożeniami jak: rootkity, keyloggery, trojany, spyware, adware, atakami hackerów, phishingiem czy innymi szkodliwymi aplikacjami.

Monitoruje i eliminuje podejrzane witryny, które próbują wyłudzić poufne dane. Program dodatkowo oznacza kolorami podejrzane strony i klasyfikuje według zagrożeń. Zielone oznaczenie informuje użytkownika, że dana strona www jest w 100 % bezpieczna, żółte oznaczenie informuje o średniej wiarygodności, natomiast czerwone całkowicie blokuje witrynę i klasyfikuje jako potencjalnie niebezpieczną.

Program antywirusowy jako ochrona komputera spisuje się bardzo dobrze, potrafi wykryć większość zagrożeń, z którymi nie radzą sobie najlepsze markowe aplikacje antywirusowe, jest polecany przez instytucje bankowe jako solidna i wiarygodne oprogramowanie chroniące przed zagrożeniami.

Promocja wygasła.

Aplikacja działa z systemami Windows oraz Mac

Pobierz :Webroot SecureAnywhere AntiVirus v 9.0.0.64

Dodaj komentarz

Czysty tekst

kategoria
Polish