Auslogics BoostSpeed klucz na rok

Dodane przez kair4 - śr., 08/26/2015 - 10:57

Darmowa promocja płatnego programu Auslogics BoostSpeed 8.0.1.0 z ważną licencją na rok czasu. Aplikacje należy pobrać z naszej strony rozpakować archiwum i zainstalować na komputerze podając załączony w pliku numer seryjny. Narzędzie służy do czyszczenia rejestru i optymalizacji systemu operacyjnego. Podczas pierwszego uruchomienia aplikacja zaczyna skanować system i znajduje wszystkie błędy systemowe i bugi, które mają duży wpływ na prawidłowe działanie komputera. Program po wykonaniu analizy automatycznie za jednym kliknięciem naprawia i kasuje wszystkie problemy w bardzo bezpieczny sposób.

Auslogics BoostSpeed 8 narzedzia systemoweAuslogics BoostSpeed 8 klucz

Oprogramowanie dodatkowo posiada w szereg innych bardzo pomocnych narzędzi m.in takich jak: czyszczenie ciasteczek w przeglądarce internetowej, defragmentator twardych dysków, kasowanie prywatnych danych, czyścik rejestru, usuwanie zdublowanych plików oraz wiele innych funkcji.

Aplikacja sprawdza się znakomicie, jest bardzo przydatna do prawidłowej konserwacji oraz przyspieszania systemu. Program ma czytelny i prosty w obsłudze interfejs, nie posiada polskiej wersji językowej. Uwaga aktywacja klucza ma określony czas.

Auslogics BoostSpeed 8 czyszczenie danychAuslogics BoostSpeed 8 wszystkie narzedzia

Działa z systemami Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista [32/64 bity]

Pobierz i zainstaluj program Auslogics BoostSpeed http://static.auslogics.com/en/boost-speed/old/9/boost-speed-setup.exe

Wpisz w polu aktywacji publiczny klucz z numerem seryjnym: G2QEX-76CB7-5F9VT-9B2TY-GMQAJ

Dodaj komentarz

Czysty tekst

kategoria
Polish