Destroy Windows 10 Spying – Blokada szpiegujących usług w Windows 10

Dodane przez kair4 - czw., 08/20/2015 - 20:22

Już kilka tygodni po premierze okazało się, że najnowsza wersja Windows 10 inwigiluje i szpieguje komputery przesyłając ogromną liczbę informacji bezpośrednio z komputera na serwery Microsoftu. Większość użytkowników nowego Windowsa, próbuje wyłączać systemowe usługi, które odpowiedzialne są za dostarczanie tych informacji. Jednak są to działania chwilowe i bezskuteczne, ponieważ po jakimś czasie procesy automatycznie wznawiają swoją aktywność i bez wiedzy użytkownika dalej wysyłają dane na serwery Microsoft.

Dla wszystkich osób ceniących swoją prywatność powstał dobry program, który całkowicie ogranicza zbieranie danych. Jest to malutka aplikacja, której zadaniem jest całkowita eliminacja procederu szpiegowania w Windows 10 i blokuje przesyłanie jakichkolwiek informacji na nasz temat do Microsoftu.

Oprogramowanie posiada także dodatkowe funkcje jak: trwałe usunięcie keyloggera Microsoftu, aplikacji modern i sklepu, blokadę menadżera Cortana, konta Outlook, OneDrive czy wyłączenie Windows Update i Windows Defender. W zakładce "Utilities" znajduje się pakiet dodatkowych pomocniczych narzędzi zwiększających bezpieczeństwo komputera.

Destroy Windows 10 Spying v1.5 Build 279

Plik instalacyjny jest w 100% czysty, został przeskanowany na Virustotal i pochodzi ze strony twórcy oprogramowania. Zaletą tego narzędzia jest to, że w ogóle nie łączy się z Internetem oraz nie wysyła i nie pobiera żadnych danych.

Dodatkowe informacje:

Sposób użycia:
1. Uruchom aplikację.
2. Wybierz interesujące cię opcje w zakładce "Setings".
3. Naciśnij przycisk "Remove Windows 10 Spying" i poczekaj na zakończenie procesu.

OS: Windows 10, 8, 7, XP [32/64]
Język: angielski i rosyjski

Pobierz: Destroy Windows 10 Spying https://github.com/Nummer/Destroy-Windows-10-Spying/releases

Dodaj komentarz

Czysty tekst

kategoria
Polish