Driver Booster Pro 2.4 z kluczem na 6 miesięcy

Dodane przez kair4 - czw., 08/20/2015 - 11:09

Driver Booster 2.4 w wersji profesjonalnej dostępny w promocji z legalnym kluczem ważnym przez pół roku. Jest to bardzo wygodne narzędzie, które służy do kompleksowego sprawdzania i aktualizacji sterowników komputera.

Aplikacja skanuje sterowniki i składniki ważnego oprogramowania, po czym wyszukuje najnowsze wersje i instaluje soft na komputerze. Program jest bezpieczny w użyciu, ponieważ przed instalacją wykonuje kopię zapasową wszystkich sterowników. W razie problemów można szybko przywrócić poprzednie ustawienia.

Driver Booster Pro jest bardzo bezpiecznym i prostym w obsłudze programem, mogą go używać nawet mniej zaawansowani użytkownicy. Wszystkie czynności są wykonywane automatycznie za jednym kliknięciem.

Driver Booster Pro 2.4Driver Booster Pro 2

Narzędzie samoczynnie zaktualizuje stare sterowniki do najnowszych wersji. Łączy się z serwerami producentów i pobiera aktualne wersje sterowników do popularnych kart graficznych takich jak Radeon czy Invidia. Również pobiera komponenty wspomagające gry.

Aktualizuje sterowniki kart sieciowych, procesora, pamięci RAM, płyty głównej, wejść USB, zarządzania energią, twardych dysków, drukarek i faksów, dźwiękowych kart audio, stacji dysków czy monitora. Po wykonaniu aktualizacji należy wykonać restart komputera.

Klucz z numerem seryjnym produktu znajduje się z folderze spakowanym Zip. Aplikację pobierzecie z naszej strony. Należy rozpakować archiwum, zainstalować program na komputerze i wpisać numer seryjny licencji. Po wykonaniu tej prostej czynności otrzymasz za darmo półroczną licencję.

Program działa z systemem Windows 10, 8, 7, Vista, XP [32/64 bit]

Uwaga oprogramowanie jest w promocji nie można nim handlować oraz pobierać jakichkolwiek opłat.

Oferta promocyjna zakończona

Pobierz: Driver Booster Pro 2.4

Dodaj komentarz

Czysty tekst

kategoria
Polish