Shadow Defender za darmo w promocji

Dodane przez kair4 - sob., 08/29/2015 - 10:47

Aplikacja Shadow Defender chroni komputer przed złośliwym oprogramowaniem i komponentami, które próbują dokonać zmian rejestru Windows, podszywając się pod program antywirusowy.

Jest to idealne rozwiązanie dla użytkowników, którzy często instalują programy pozyskiwane z serwerów oraz witryn niewiadomego pochodzenia. W momencie wykrycia podejrzanych kodów, natychmiast zablokuje i nie wprowadzi zmian do systemu Windows, a zgromadzone na dysku dane pozostaną nienaruszone.

Narzędzie skutecznie blokuje złośliwe oprogramowanie, nie pozwala na modyfikacje systemu czy wykradanie poufnych danych. Dodatkowo Shadow Defender jest wyposażony w funkcję Shadow Mode, która w razie konieczności wysyła dane i uruchamia system operacyjny w wirtualnym środowisku.

Shadow Defender interfejsShadow Defender

Pełna wersja programu Shadow Defender dostępna jest w promocji. Aplikacja ma już wbudowany klucz z licencją. Wystarczy pobrać instalator, rozpakować archiwum i zainstalować na komputerze. Narzędzie jest proste w obsłudze, nie posiada polskiej wersji językowej tylko angielską.

Działa z systemami Windows XP, Vista, 7, 8/8.1, and 10 (32-bit i 64- bit).

Promocja zakończona

Pobierz : Shadow Defender free - https://www.shadowdefender.com/download.html

Dodaj komentarz

Czysty tekst

kategoria
Polish