Trend Micro Antivirus 2016 + Security 10 wersja trial

Dodane przez kair4 - pt., 08/14/2015 - 12:42

Najnowszy pakiet antywirusowy Trend Micro Antivirus + Security 10 w wersji testowej z ważnym kluczem na 60 dni. Program pobieramy ze strony producenta i podczas instalacji zaznaczamy Trial version i klikamy next. Następnie zostaniemy poproszeni o utworzenie konta w witrynie Trend Micro oraz podajemy swoje dane, mail oraz hasło dostępu.

Na podany adres otrzymamy wiadomość zwrotną z numerem seryjnym, który należy później wpisać żeby aktywować licencję. Po wykonaniu tej czynności, będziemy mieli pełny program antywirusowy, który można testować na przez 2 miesiące. Jeśli program się spodoba i minie jego okres próbny możemy wykupić licencję na rok w cenie ok. 30 USD.

Trend Micro Antivirus + Security 10 ochrona sieciTrend Micro Antivirus + Security 10 skaner

Aplikacja Trend Micro Antivirus to kompleksowy pakiet antywirusowy, który ochrania komputer przed ponad 250 milionami wirusów dziennie. Posiada zabezpieczenie przed włamaniami, kradzieżami, atakiem hackerów, moduł rodzicielski, filtr podejrzanych stron, które próbują wyłudzać ważne dane oraz wiele innych przydatnych funkcji. Antywirus przechowuje i skanuje zarażone pliki w bezpiecznej chmurze, blokuje nowe zagrożenia szybciej niż inne produkty oraz zwiększa wydajność systemu.

Najnowsza wersja działa z systemem Windows 10, 8, 7 oraz starszymi (32 i 64 bity)

Informacje dotyczące rejestracji: https://esupport.trendmicro.com/en-us/home/pages/technical-support/maximum-security/home.aspx

Pobierz: https://www.trendmicro.com/en_us/forHome/products/antivirus-plus.html

Dodaj komentarz

Czysty tekst

kategoria
Polish