UC Browser super przeglądarka którą pokochasz

Dodane przez kair4 - wt., 08/04/2015 - 07:38
przegladarka UC Browser

Aplikacja znana z mobilnych wersji, teraz producent postanowił rozszerzyć ofertę i dodał instalatory na komputery stacjonarne i laptopy z systemem Windows i Mac. W najnowszym wydaniu przeglądarki internetowej UC Browser zastosowano wiele ciekawych zmian i nowinek. Jej głównym atutem jest bardzo elegancki wygląd i potężna szybkość przeglądania witryn www.

Po za tym bazuje na silniku Chrome, więc wszystkie dodatki działają bez najmniejszego problemu. Aplikacja została wyposażona w świetny menadżer pobierania plików, pobiera również pliki multimedialne z takich witryn jak Youtube czy Vimeo. Posiada dwa tryby przeglądania stron - jawny oraz po włączeniu odpowiedniego dodatku przez proxy co znacznie zwiększa bezpieczeństwo i anonimowość w sieci.

Dodatkowo jest wyposażona w fantastyczny plugin do wykrywania darmowego Wi Fi. Po załączeniu tej funkcji możemy łączyć się z Internetem niezależnie od miejsca w jakim się znajdujemy. Jeśli plugin znajdzie połączenie to poinformuje nas wyświetlając dane dostępowe do konta i hasło. UC Browser ma również wbudowaną funkcję blokowania reklam i wyskakujących okienek Pop Up.

Wyposażona jest we wtyczki największych portali społecznościowych oraz funkcję dostępu do wirtualnego dysku w chmurze - opcja dostępna po utworzeniu konta. Przeglądarka ma wbudowane klika języków w tym angielski, lecz nie przeszkadza to w obsłudze, ponieważ ma świetnie dopracowany prosty interfejs, więc język jest raczej zbyteczny.

Posiada większość możliwości jakie obecnie oferowane są we wszystkich nowoczesnych przeglądarkach. Program działa na urządzeniach takich jak: tablety, smartfony, komputery oparte o systemy Windows, Mac, Android, Windows Phone, iOS, Symbian, Blackberry oraz telefony z JAVA.

UC Browser 5UC Browser szybka

Pobierz: UC Browser http://www.ucweb.com/

Dodaj komentarz

Czysty tekst

kategoria
Polish