VDownloader Plus w promocji za darmo z kluczem

Dodane przez kair4 - sob., 08/29/2015 - 10:38

Program VDownloader Plus wyszukuje i pobiera filmy HD oraz SD z serwisów: YouTube, Vimeo, Metacafe, DailyMotion, VK, Break.com, Liveleak, Youku, Rutube, TED, Vine, Facebook oraz innych.

Aplikacja ma wbudowany konwerter pobieranych plików multimedialnych. Przetwarza pliki do formatów wyjściowych: AVI, MPEG, PSP, MKV, MP4, MPG, 3GP, VCD, SVCD, DVD oraz FLV. Również posiada możliwość konwertowania materiałów z popularnego serwisu z filmami anime - animefushigi.com.

Oprócz tego posiada narzędzie do wypalania zapisanych treści wideo na dyskach CD i DVD. Zasada i działanie aplikacji VDownloader jest dziecinnie prosta. Program domyślnie pracuje w tle systemu i jest ukryty na pasku zadań. Podczas wykrycia linka prowadzącego do strumienia wideo, natychmiast uruchamia się i proponuje zapis filmu na dysk komputera.

Jest to bezpieczna i wygodna forma pozyskiwania plików multimedialnych, ponieważ coraz częściej serwisy udostępniające tego typu treści, są naszpikowane uciążliwymi reklamami lub wyświetlają po kilku minutach drażniące komunikaty z propozycją rejestracji konta.

Narzędzie omija wszelkie blokady używając do tego serwera Proxy, a pozyskane materiały z Internetu mogą być używane na desktopach i urządzeniach mobilnych tabletach, smartfonach, iPodach czy iPhone.

VDownloader Plus rejestracjaVDownloader Plus interfejs

Obecnie oprogramowanie jest dostępne w darmowej promocji z legalnym publicznym kluczem. Należy pobrać program z naszej strony, rozpakować archiwum, zainstalować na komputerze i wpisać ręcznie zawarty w pliku numer seryjny. Promocja ma określony czas rejestracji.

Program jest częściowo spolszczony i działa pod kontrolą systemu Windows XP, Vista, 7, 8, 10 (32/64 bity).

Promocja zakończona.

Pobierz: VDownloader Plus https://vdownloader.com/#upgrade

Dodaj komentarz

Czysty tekst

kategoria
Polish