Auslogics Disk Defrag Pro 4.6 za darmo w promocji z kluczem

Dodane przez kair4 - czw., 09/24/2015 - 09:38

Pełna wersja programu Auslogics Disk Defrag Professional w darmowej promocji z legalnym kluczem ważnym przez rok czasu. Jest to zaawansowane narzędzie do kompletnej defragmentacji twardych dysków komputera.

Skanuje i optymalizuje napędy przez usuwanie zbędnych zalegających plików, zwiększając przestrzeń dyskową. Posiada cztery algorytmy wspomagające procesy defragmentacji nośników danych, które znacznie przyspieszają działanie/wydajność dysków i pracę komputera.

Wersja profesjonalna pozwala na wykonanie defragmentacji podczas bootowania systemu operacyjnego i nie dopuszcza do ponownej fragmentacji. Dzięki tej funkcji użytkownik może swobodnie korzystać z aplikacji systemowych, które często są blokowane w normalnym trybie. Auslogics Disk Defrag Pro podczas pracy wyszukuje błędy dyskowe, tworzy czytelne wykresy i harmonogramy oraz posiada możliwość zapisu dokładnych raportów.

Auslogics Disk Defrag Pro defragmentacja dysku

Auslogics Disk Defrag Pro 4

Narzędzie dysponuje specjalnymi algorytmami, które pozwalają zoptymalizować pracę napędów SSD i dysków obsługujących VSS. Aplikacja ma elegancko zaprojektowany interfejs, jest lekka dla systemu operacyjnego i działa bezbłędnie.

Auslogics Disk Defrag Pro monitoring dysku

Uwaga - program dostępny jest w promocji na publicznym kluczu, obowiązuje całkowity zakaz jego sprzedaży.

Należy pobrać plik, rozpakować archiwum, zainstalować aplikację i wpisać załączony klucz produktu.

W ofercie promocyjnej Auslogics Disk Defrag Pro nie ma polskiej wersji językowej.

Działa z systemami Windows 10, 8, 7, Vista, XP (32 i 64 bity)

Oferta promocyjna wygasła.

Pobierz program: Auslogics Disk Defrag Pro 4.6.0.0 [en]

Dodaj komentarz

Czysty tekst

kategoria
Polish