FM Antivirus 2015 darmowa licencja na rok

Dodane przez kair4 - czw., 09/17/2015 - 20:13

Darmowa promocja programu FM Antivirus 2015 z roczną licencją przeznaczoną dla jednego stanowiska. Taką wiadomość zamieszczono na oficjalnej stronie NetArt Registrar. Oprogramowanie według producenta chroni w 99 % komputer przed  różnego typu niebezpiecznymi zagrożeniami.

Program posiada nowoczesną technologie o nazwie PhotON. Jest to innowacyjne rozwiązanie opracowane przez twórców. Podobno doskonale sprawdza się na słabszych maszynach ze starszym sprzętem konfiguracyjnym.

Antywirus również został zaopatrzony w moduł antykradzieżowy, który zapewnia użytkownikowi bezpieczeństwo podczas wykonywania transakcji finansowych online. Chroni przed niebezpiecznymi stronami WWW stosującymi "phishing", ogranicza dostęp osobom niepowołanym do zgromadzonych danych na dysku komputera. Posiada wbudowane moduły: optymalizacji systemu, bezpiecznych płatności bankowych, ochrony USB, wykrywania luk w systemie oraz chroni komputer podczas oglądania wideo czy grania w gry.

FM Antivirus 2015 interfejs

FM Antivirus 2015 prywatnosc

Ciekawym rozwiązaniem jest moduł przełączenia systemu w tryb awaryjny i przywracanie stanu komputera sprzed infekcji. Jest to bardzo przydatne narzędzie, które szczególnie się sprawdzi, gdy komputer zostanie zainfekowany przez wirusy.

Innymi nowinkami jakie znajdziemy w FM Antivirus to niszczarka plików oraz bardzo szybki skaner antywirusowy, który według producenta działa błyskawicznie. Warto też zwrócić uwagę na interfejs antywirusa. Na pierwszy rzut oka jest bardzo podobny do Bitdefendera, jedynie różni się kolorystyką.

FM Antivirus 2015 skaner

Oprogramowanie krakowskiej firmy NetArt Registrar zapowiada się całkiem obiecująco. Być może któregoś pięknego dnia przebije inną polska czołowa markę jaką jest Arcabit. No cóż to tyle, warto jest zainstalować pakiet FM Antivirus i wypróbować jego skuteczność.

Dodatkowe informacje:

Ochrona poczty - pełna integracja z Yahoo Messenger, Skype, Firefox, Chrome, Thunderbird, Outlook 2007, 2010 i 2013, Outlook Express i Windows Mail.

Zalecane wymagania systemowe:

Procesor: Intel CORE 2 Duo (2 GHz) lub kompatybilny

Pamięć RAM: min. 1 GB

NET Framework 3.5

Miejsce na dysku twardym: min. 2 GB (przynajmniej 800 MB na partycji systemowej)

System operacyjny: Microsoft Windows XP SP3 / Windows Vista SP2 / Windows 7 SP1 / Windows 8 / Windows 8.1

Strona promocji :fmantivirus/

Strona producenta: fmantivirus.com

Dodaj komentarz

Czysty tekst

kategoria
Polish