IObit Protected Folder Pro z kluczem na 6 miesięcy

Dodane przez kair4 - śr., 09/02/2015 - 23:55
program IObit Protected Folder Pro

Program IObit Protected Folder w wersji profesjonalnej dostępny za darmo w promocji z ważną licencją na pół roku. Aplikacja służy jako sejf do ukrywania i zabezpieczania hasłem folderów i plików w systemie Windows.

Jest prosty w obsłudze - podczas pierwszego uruchomienia ustalamy hasło dostępu do wybranych plików. Jest to ważne zabezpieczenie ponieważ chroni zasoby przed dostępem niepowołanych osób. Użytkownik sam decyduje, które foldery chce poddać ochronie. Wystarczy wskazać w programie plik lub użyć metody przeciągnij i puść, następnie kliknąć przycisk Lock. Po wykonaniu tej czynności wskazany plik będzie zaszyfrowany i niedostępny dla osób trzecich.

Korzystanie z folderu będzie możliwe dopiero po podaniu ustalonego hasła. Jeśli chcemy odblokować dodany zasób to wybieramy z listy i klikamy na Unlock. Uwaga ukryte pliki nie będą dostępne nawet po wpisaniu pełnej ścieżki dysk C:Program Files. Odblokowanie odbywa się tylko za pośrednictwem narzędzia IObit Protected Folder Pro.

Obsługa programu jest bardzo prosta i nieskomplikowana, narzędzie posiada kilka wersji językowych. Żeby skorzystać z oferty promocyjnej należy pobrać oprogramowanie ze strony, rozpakować archiwum, uruchomić instalator i wpisać do programu załączony numer seryjny. Po wpisaniu klucza aplikacja odblokuje licencję na 180 dni. Promocja ma określony czas rejestracji.

Program działa z systemami Windows 10, Windows 8.1, Windows 8, Windows 7, Vista i XP (32-bit i 64-bit)

Pobierz:IObit Protected Folder Pro - promocja zakończona

Dodaj komentarz

Czysty tekst

kategoria
Polish