Ad-Aware Pro Security kluczem na 6 miesięcy w darmowej promocji

Dodane przez kair4 - pt., 10/09/2015 - 16:50

Ad-Aware Pro Security w pełnej wersji dostępny za darmo w promocji z legalnym kluczem. Program w rozbudowanej wersji profesjonalnej chroni komputer przed różnego rodzaju zagrożeniami pochodzącymi z sieci i nie tylko. Ma wbudowany filtr zabezpieczający przeglądarkę przed szkodliwymi stronami www, które próbują wyłudzić poufne dane.

Ad-Aware Pro Security skaner

Ad-Aware Pro Security moduł skanowania komputera]

Po za tym posiada moduł antywirusowy z rezydentnym skanerem danych działającym w czasie rzeczywistym, ochronę i monitoring Internetu, blokuje spam pocztowy, zabezpiecza wrażliwe dane i aplikacje zgromadzone na dysku. Mocną stroną tego oprogramowania jest doskonała wręcz 100% skuteczność. Doskonale sobie radzi z wykrywaniem potencjalnych szkodników.

Ad-Aware Pro Security

Główny interfejs Ad-Aware Pro Security z narzędziami ochrony

Blokuje próby włamań, ataki hakerów, wykrywa malware, keyloggery, trojany, spyware oraz wiele innych wirusów. Program składa się z zaawansowanego modułu anti-spyware, zapory ogniowej, skutecznego antywirusa i innych narzędzi blokujących zagrożenia z internetu. Możliwości oprogramowania nie kończą się jedynie na ochronie przed wirusami.

Aplikacja została wyposażona technologię emulacji - Malware Sandbox Emulator, która zapewnia ochronę przed niezidentyfikowanymi plikami. Sandbox Emulator uruchamia podejrzane pliki w specjalnie wydzielonym bezpiecznym środowisku, gdzie poddawane są szczegółowym testom.

Ad-Aware web protection

Ad-Aware moduł ochrony sieci i przeglądarki internetowej

Funkcje Ad-Aware Pro Security

  1. Posiada wbudowane dwa mechanizmy skanujące działające razem bez konfliktów. Zadaniem modułów jest zwiększenie bezpieczeństwa komputera.
  2. Zaawansowany silnik antywirusowy zapewniający skuteczną ochronę przed wirusami.
  3. Blokuje złośliwe oprogramowanie w czasie rzeczywistym (przeglądanie stron lub pobieranie plików).
  4.  Posiada zaawansowana zaporę ogniową Two-Way Firewall.
  5. Zabezpiecza korzystanie z kont bankowych podczas wykonywanych przelewów czy zakupów internetowych.
  6. Wyposażony jest w specjalny tryb gracza, który optymalizuje komputer podczas grania.

Program jest w języku polskim, wybór wersji językowej dokonamy podczas instalacji. Na koniec wpisujesz numer seryjny w polu aktywacji.

Windows 10, 8, 7, Vista, XP [32-64]

Pobierz Ad-Aware Pro Security http://webcompanion.com/proforfree

Dodaj komentarz

Czysty tekst

kategoria
Polish