BullGuard Internet Security 2016 z kluczem na 3 miesiące

Dodane przez kair4 - czw., 10/15/2015 - 16:05

Nowe wydanie programu antywirusowego BullGuard Internet Security można pobrać za darmo w promocji. Licencja na użytkowanie aplikacji ważna jest przez 90 dni. Jeśli po tym okresie oprogramowanie spełni wasze oczekiwania możecie wykupić pełną licencję z 70% rabatem za 18 USD na rok. Żeby skorzystać z oferty próbnej, należy pobrać ze strony producenta instalator online i zainstalować go na na komputerze (potrzebny jest dostęp do Internetu). Numer seryjny licencji jest już aktywowany.

BullGuard Internet Security 2016 funkcje

BullGuard Internet Security posiada najnowszy silnik antywirusowy z szybki skanerem. Dodatkowo wyposażony jest w funkcje Spamfilter chroniącą przed spamem, antyspyware zapewniający skuteczną ochronę przed oprogramowaniem szpiegowskim, zaporę ogniową (firewall), ochronę rodzicielską oraz zabezpiecza przed atakami podczas grania w sieci. Posiada przydatny moduł Online Backup, dzięki któremu użytkownik może zaszyfrować i bezpiecznie przetrzymywać kopie plików na zewnętrznym serwerze o (pojemność dysku do 5Gb).

Oprócz tego ma wbudowaną dodatkową wtyczkę PC TuneUp. Narzędzie służy do przeprowadzania kompletnej optymalizacji i konserwacji systemu. Usuwa zbędne śmieci i zalegające klucze w rejestrze, czyści rejestr oraz ciasteczka i historię przeglądania.

Oprogramowanie działa na systemach Windows 8, 7, Vista, XP (32 i 64 bity).

Download: https://www.bullguard.com/landing-pages/generic_buyandtry_win7_vista_xp.aspx?offer=microsoftdiscount

Dodaj komentarz

Czysty tekst

kategoria
Polish