Dr.Web Security Space 11.0 za darmo z kluczem na 3 miesiące

Dodane przez kair4 - śr., 10/21/2015 - 15:50

Kompletna ochrona programu antywirusowego Dr.Web Security Space dostępna w darmowej promocji w wersji testowej na 90 dni. Fajnym bonusem od producenta jest 40 % zniżka rabatowa na zakup rocznego abonamentu, więc w sumie można zyskać za niewielkie pieniądze 15 miesięczną licencję nie byle jakiego programu antywirusowego.

Dr Web już od dawna zajmuje czołowe miejsca w tabelach jest uznawany za jeden z lepszych pakietów ochrony na rynku. Zabezpiecza przed phishingiem, zainfekowanymi stronami, blokuje próby wyłudzenia danych jak również chroni przed włamaniami, wirusami oraz atakami hackerów.

Dr.Web Security Space 11.0

Ogromną zaletą oprogramowania jest stała aktualizacja najnowszych baz zagrożeń, które pojawiają się w sieci. Program działa bardzo sprawnie, jest lekki dla zasobów oraz nie zakłóca pracy podczas wykonywanych czynności na komputerze.

Posiada heurystyczną ochronę, dość szybki skaner dysków, moduł gracza, firewall oraz moduł kontroli rodzicielskiej. Program działa ze wszystkimi wersjami Windows 32 - 64 bity jak również na Linux i Mac OS X. Ma prosty i łatwy w obsłudze interfejs jest w języku polskim.

Strona promocji Dr.Web Security Space: https://download.drweb-av.pl/security_space/

Dodaj komentarz

Czysty tekst

kategoria
Polish