Glary Utilities Pro 5.36 program za darmo do optymalizacji komputera

Dodane przez kair4 - śr., 10/14/2015 - 08:58

Promocja programu Glary Utilities w pełnej wersji profesjonalnej z dożywotnią licencją. Oprogramowanie jest kierowane do wszystkich osób, które chcą wypróbować możliwości tego softu. Żeby skorzystać z oferty, trzeba pobrać najnowsze wydanie programu i wpisać w polu aktywacji załączony numer seryjny produktu. Po wykonaniu tej prostej czynności otrzymasz pełną wersję bardzo dobrego narzędzia do kompleksowej optymalizacji systemu Windows.

Glary Utilities Pro 5.10.0

Możliwości programu.

Glary Utilities jest programem, który może śmiało konkurować z najlepszymi aplikacjami takimi jak: CCleaner, WinUtilities czy Auslogics BoostSpeed. Posiada masę przydatnych narzędzi za pomocą których można znacznie przyspieszyć działanie komputera. Czyści stare wpisy rejestru, kasuje ciasteczka wraz z całą historia przeglądania, defragmentuje twarde dyski, optymalizuje pamięć RAM, szyfruje pliki, posiada przywracanie danych jak również potrafi tworzyć kopie zapasowe.

Ponadto naprawia skróty, zarządza uruchamianymi aplikacjami w MENU Start, usuwa niepotrzebne dodatki BHO, defragmentuje rejestr systemowy i wiele więcej. Bardzo ważnym atutem narzędzia jest jego estetycznie zaprojektowany interfejs. Co sprawia, że program jest czytelny i łatwy w obsłudze. Aplikacja działa z wszystkimi wersjami systemu Windows (32-64 bity). Instalator jest w języku polskim.

Numer Seryjny
Użytkownik: EaseUS Users
Klucz: 3788-61679-58234-2362

Download Glary Utilities Pro 5.36: http://www.glarysoft.com/glary-utilities-pro/

Dodaj komentarz

Czysty tekst

kategoria
Polish