Gra Daylight Ninja w darmowej w promocji na Android

Dodane przez kair4 - czw., 10/01/2015 - 03:20
gra Daylight Ninja

Pełna wersja zręcznościowej gry Daylight Ninja dla urządzeń mobilnych z systemem Android. Jej płatna wersja dostępna była w darmowej promocji, a obecnie jest całkowicie za darmo. Daylight Ninja to zabawna i wciągająca gra platformowa, która prezentuje nowy innowacyjny sposób rozrywki. Jeśli grałeś w Angry Birds to nie będziesz miał problemów z obsługą ponieważ nawigacja jest bardzo podobna.

Wystarczy dotknąć palcem do wyświetlacza i przeciągnąć postać, żeby wykonać skok na budynek obok, robić uniki czy zbierać punkty. Wcielając się w postać głównego bohatera, będziesz musiał wykonywać różne zadania m.in takie jak: omijanie licznych przeszkód, skoki na budynki, zbieranie monet i różnych fantów, za które zdobywasz punkty.

Grając w Daylight Ninja doświadczymy wiele bardzo pozytywnych emocjonalnych przeżyć, jest to bardo fajna forma spędzania wolnego czasu, która idealnie wypełni codzienną nudę.

Film z prezentacją gry Daylight Ninja

https://www.youtube.com/watch?v=AzjSp9cHrwQ

Wymagania systemowe - Urządzenia mobilne z systemem Android

Pełną wersję gry Daylight Ninja można pobrać z alternatywnego serwera pod tym adresem https://androidappsgame.net/download/com.Siiven.DaylightNinja

Dodaj komentarz

Czysty tekst

kategoria
Polish