Programy antywirusowe Panda zdobywają ogromną popularność

Dodane przez kair4 - pt., 10/09/2015 - 12:47
Programy antywirusowe Panda

Dziś mało kto pamięta stare czasy kiedy oprogramowanie antywirusowe Panda kojarzyło się z ciężkim, zamulającym i mało skutecznym programem ochrony komputera. Każdy kto kiedyś testował ten produkt, już rezygnował z dalszego użytkowania po kilku minutach. Metamorfoza dopiero przyszła po kilku latach. Programiści po wielu latach doświadczeniach uczynili z Pandy niesamowicie skuteczny pakiet antywirusowy, z którego dziś korzysta ponad 30 milionów klientów. Z każdym nowym wydaniem dopracowano funkcjonalność i dodano sporo nowinek.

W nowej Pandzie został całkowicie przeprojektowany interfejs graficzny. Teraz ma estetyczny i przyjazny wygląd, co dodatkowo cieszy oko użytkownika. Jego minimalistyczna szata graficzna nawiązuje do najnowszych standardów jakie możemy zauważyć w systemie operacyjnym Windows 10. Co ciekawe - każdy pakiet wizualnie prezentuje się podobnie i wykrywa ponad 250 milionów zagrożeń. Programy jedynie różnią się od siebie dodatkami.

Panda Antivirus Pro

Panda Antyvirus Pro 2016

Bardzo dobry program antywirusowy, który skutecznie ochroni komputer przed szkodliwymi wirusami. Aplikacja zabezpiecza przed oszustwami, atakami hackerów, phishingiem, malware, adware, trojanami oraz innym robactwem. Program wykorzystuje rezydentny skaner, który pracuje w czasie rzeczywistym. Każda próba włamania lub zarażenia komputera wirusem, jest natychmiast udaremniana i blokowana.

Panda Antivirus Pro jest szczególnie polecany wszystkim, którzy często robią zakupy przez sieć, wykonują przelewy bankowe, korzystają z czatów i portali społecznościowych. Pakiet posiada ochronę WI FI, wykrywa ponad 250 milionów zagrożeń, jest lekki dla systemu operacyjnego. Koszt licencji dla jednego stanowiska na rok w podstawowej wersji wynosi ok. 120 PLN. Usługi jak rozszerzony serwis pomocy czy kopia bezpieczeństwa systemu są dodatkowo płatne.

Panda Cloud Antivirus

Panda Cloud Antivirus 3

To innowacyjne i nowoczesne rozwiązanie, które do ochrony komputera wykorzystuje zdalne serwery ulokowane w chmurze. Program nie pobiera aktualizacji z bazami danych wirusów. W momencie wykrycia zagrożenia wysyła podejrzany plik do chmury i tam go analizuje. Oprogramowanie jest niezwykle lekkie dla zasobów komputera, uaktywnia się tylko wtedy, gdy zachodzi taka potrzeba. Oferuje użytkownikowi zawsze maksymalną ochronę.

Zwalcza nowe zagrożenia bez konieczności aktualizacji, ponieważ działa z wykorzystaniem serwerów kolektywnej inteligencji. Aplikacja zabezpiecza przed oszustwami, atakami hackerów, phishingiem, malware, adware, trojanami oraz innymi niebezpieczeństwami. Cena podstawowej wersji Panda Cloud Antivirus 2016 na jedno stanowisko jest wliczona w koszt każdej aktualizacji nowej wersji.

Panda Internet Security

Panda Internet Security 2016 interfejs

Pakiet oprócz ochrony antywirusowej ma wbudowaną zaporę ogniową, która skutecznie chroni komputer przed różnego rodzaju atakami hakerów, włamaniami oraz próbami kradzieży poufnych danych. Dodatkowo jest wyposażony w moduł kontroli rodzicielskiej, usługę kopii zapasowej danych i systemu, przywraca utracone pliki, zabezpiecza połączenia WI FI czy ochrania w czasie rzeczywistym urządzenia.

Program Panda Internet Security posiada inteligentną ochronę przeglądarki jak również zabezpiecza wejścia USB. Po za tym monitoruje Internet blokując podejrzane witryny, które próbują wyłudzić lub wykraść wrażliwe dane. Korzystając z tej formy ochrony, można bezpiecznie dokonywać przelewów bankowych, odwiedzać portale społecznościowe, grać w gry czy robić zakupy online.

Aplikacja jest lekka i podczas pracy nie zużywa dużo zasobów systemowych. Cena rocznej licencji Panda Internet Security 2016 na jedno stanowisko wynosi ok. 104 PLN. W ofercie promocyjnej istnieje możliwość wykupienia pełnej wersji z 40% rabatem na dodatkowe usługi jak serwis pobierania plików i kopia zapasowa dysku.

Panda Global Protection

Panda Global Protection 2016

Jest to bardziej rozbudowany pakiet ochrony komputera. Posiada: firewall, ochronę WI FI, moduł kontroli rodzicielskiej, ochronę danych i plików, usługę kopii zapasowej, przywracanie utraconych danych, menadżer haseł, możliwość szyfrowania plików, funkcję trwałego usuwania plików z komputera oraz narzędzie TuneUP do konserwacji i optymalizacji systemu operacyjnego.

Panda Global Protection podobnie jak poprzednie oprogramowanie, skutecznie zabezpiecza użytkownika przed wszelkiego rodzaju próbami włamań czy kradzieży. Blokuje podejrzane strony internetowe, chroni przed atakami i szkodliwym oprogramowaniem.

Wersja Global jest bardziej rozbudowana i posiada wiele więcej przydatnych funkcji jak Internet Security. Program polecany ze względu na dosyć spore możliwości. Cena podstawowej wersji Panda Global Protection 2016 dla jednego stanowiska wynosi 239,63 PLN.

Panda Gold Protection

Panda Gold Protection 2016

Złoty pakiet premium wyposażony we wszystkie dostępne funkcje. Aplikacja jak wcześniejsze wersje posiada: program antywirusowy, zaporę ogniową, moduł kontroli rodzicielskiej, ochronę WI FI, ochronę danych i plików, usługę kopii zapasowej, przywracanie utraconych danych, menadżer haseł, możliwość szyfrowania plików, funkcję trwałego usuwania plików z komputera oraz narzędzie do konserwacji i optymalizacji systemu operacyjnego TuneUP.

Panda Gold Protection jest wyposażona w kopię zapasową kontaktów, posiada pełne wsparcie pomocy technicznej, wirtualne środowisko Cloud Drive o przestrzeni dysku 20 GB. Dodatkowo można go zainstalować na dowolnym urządzeniu mobilnym opartym o Android jak również na sprzęcie z systemami Mac OSX czy iOS. Program posiada takie same funkcje zabezpieczające jak poprzednie wersje, tylko jest rozbudowany o dodatkowe możliwości. Cena podstawowej wersji Panda Global Protection 2016 dla jednego stanowiska wynosi u producenta 294,63 PLN.

Obecnie wszystkie z opisanych programów można wypróbować w pełnych wersjach przez okres 180 dni i to całkowicie za darmo. Są to instalatory online z wbudowanymi publicznymi kluczami licencji. Wystarczy wybrać pakiet antywirusowy i zainstalować na komputerze. Aplikacje w polskich wersjach językowych dostępne są na naszym forum.

Oficjalna strona z oprogramowaniem Panda https://www.pandasecurity.com/poland/homeusers/downloads/

Dodaj komentarz

Czysty tekst

kategoria
Polish