Promocja AVG AntiVirus 2018 z kluczem na rok

Dodane przez kair4 - czw., 10/01/2015 - 00:20

Darmowa promocja bardzo dobrego programu antywirusowego AVG AntiVirus 2018 z roczną licencją. Oferta kierowana jest do nowych osób, które wcześniej nie testowały w darmowej opcji produktów AVG. Żeby skorzystać z pakietu, należy pobrać aplikację z naszej strony, zainstalować na komputerze i wpisać w pole aktywacji załączony numer seryjny. Uwaga jest to instalator online, więc będzie potrzebny dostęp do internetu.

Oprogramowanie cieszy się ogromną popularnością wśród użytkowników. Szczególne ceniony za skuteczność oraz to, że jest lekki dla systemu i nie zakłóca pracy komputera. AVG AntiVirus zabezpiecza komputer przed włamaniami, phishingiem, trojanami, malware oraz innymi niebezpieczeństwami pochodzącymi z sieci i nie tylko. Zaletą programu jest to, że posiada polski pakiet językowy i prosty w obsłudze czytelny interfejs, który również jest kompatybilny z najnowszym wydaniem Windows 10 i starszymi wersjami.

AVG AntiVirus 2016 promocja

Program dostępny w ofercie promocyjnej dla osób, które nigdy wcześniej nie korzystały z oferty AVG. Oprogramowanie z roczną licencją, po zainstalowaniu antywirusa wpisz w pole aktywacji klucz publiczny klucz z licencją: IBY9X-ESYXT-W4BZQ-QI4WX-A9LI7-INRS3

Pobierz program z oficjalnej strony AVG - https://www.avg.com/pl-pl/homepage#pc

Dodaj komentarz

Czysty tekst

kategoria
Polish