Promocja programu UnHackMe 7.8 w pełnej wersji

Dodane przez kair4 - śr., 10/28/2015 - 13:15

Pełna wersja programu UnHackMe dostępna w darmowej promocji.Program idealnie sprawdza się kiedy występuje problem z przeglądarką. Czyści całą historię i usuwa szkodliwe pluginy z Adware, które często powodują przekierowania reklamowe Pop Up czy podmieniają strony startowe. Za pomocą UnHackMe całkowicie wyeliminujemy z komputera m.in: Rootkity, Rustock, Haxdoor, Hacktool, Elite Keylogger, Malware, Adware i wiele więcej.

UnHackMe 7.80 promocja

Narzędzie służy do wykrywania złośliwych i niebezpiecznych komponentów takich jak: rootkity, malware, trojany, spyware czy adware. Doskonale sobie radzi nawet z najgorszymi zagrożeniami, usuwa z systemu wirusy, z którymi  często nie radzą sobie nawet markowe znane programy antywirusowe. Narzędzie dokładnie skanuje zasoby komputera i wyszukuje złośliwe komponenty szpiegowskie.

UnHackMe 7

Żeby skorzystać z oferty należy pobrać instalator z naszego forum i zainstalować oprogramowanie na komputerze. Aplikacja ma już wbudowany klucz z numerem seryjnym licencji. Posiada interfejs w dwóch językach: angielskim oraz rosyjskim, jednak brak polskiego tłumaczenia nie powinien sprawiać trudności, ponieważ obsługa UnHackMe jest banalnie prosta.

Program działa z systemem Windows 8, 7, Vista, XP (32 i 64 bity).

Aktualnie promocja zakończona

Program dostępny na forum: UnHackMe 7.80 Build 481

Dodaj komentarz

Czysty tekst

kategoria
Polish